X
Copiague
Thursday, September 20
H H Hills East
3:30 PM
Multi School Meet
Thursday, September 20
Smithtown
3:30 PM
Multi School Meet
Thursday, September 20
West Babylon
3:30 PM
West Islip
Thursday, September 20
H H Hills West
3:30 PM
Shelter Island
Thursday, September 20
Mattituck
3:30 PM
Ward Melville
Thursday, September 20
Bay Shore
4:00 PM
Walt Whitman
Thursday, September 20
Bay Shore
4:00 PM
Wm Floyd
Thursday, September 20
Crossover Meet
4:00 PM
League 1
Thursday, September 20
Patchogue-Medford
4:00 PM
Multi Team Dual
Thursday, September 20
Riverhead
4:00 PM
Double Dual
Thursday, September 20
Center Moriches
4:00 PM
Miller Place
Thursday, September 20
League 6
4:00 PM
Invitational
Thursday, September 20
Longwood
4:00 PM
Ross
Thursday, September 20
Port Jefferson
4:00 PM
Sayville
Thursday, September 20
League 6
4:00 PM
Southold
Thursday, September 20
Pierson/BH
4:00 PM
Hauppauge
Thursday, September 20
League 5
4:00 PM
Harborfields
Thursday, September 20
Multi School Meet
4:00 PM
Kings Park
Thursday, September 20
Multi School Meet
4:00 PM
Connetquot
Thursday, September 20
Bay Shore
4:00 PM
Deer Park
Thursday, September 20
Crossover Meet
4:00 PM
East Hampton
Thursday, September 20
League 6
4:00 PM
Sachem East
Friday, September 21
Invitational
9:00 AM
Southold
Saturday, September 22
Invitational
7:00 AM
Southampton
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Sachem North
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Sachem East
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Rocky Point
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Invitational
Saturday, September 22
Smithtown
9:00 AM
Invitational
Saturday, September 22
West Babylon
9:00 AM
Miller Place
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Mattituck
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Middle Country
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Port Jefferson
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Center Moriches
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Islip
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Lindenhurst
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Harborfields
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Hauppauge
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
East Islip/Cleary
Saturday, September 22
Invitational
9:00 AM
Hampton Bays
Saturday, September 22
Invitational
9:30 AM
Babylon
Saturday, September 22
Invitational
9:30 AM
Mt Sinai
Saturday, September 22
Invitational
9:30 AM
Bay Shore
Saturday, September 22
Invitational
10:00 AM
Patchogue-Medford
Tuesday, September 25
Crossover Meet
12:00 AM
Connetquot
Tuesday, September 25
Crossover Meet
3:30 PM
H H Hills West
Tuesday, September 25
Crossover Meet
3:30 PM
Kings Park
Tuesday, September 25
Crossover Meet
3:30 PM
Lindenhurst
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Huntington
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Harborfields
Tuesday, September 25
Multi School Meet
4:00 PM
Central Islip
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Comsewogue
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
East Hampton
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Deer Park
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Babylon
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Bayport-Blue Point
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Center Moriches
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Commack HS
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Crossover Meet
Tuesday, September 25
Brentwood
4:00 PM
Invitational
Tuesday, September 25
Longwood
4:00 PM
Middle Country
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Mattituck
Tuesday, September 25
Port Jefferson
4:00 PM
Miller Place
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Rocky Point
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Sachem East
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Ross
Tuesday, September 25
Southold
4:00 PM
Pierson/BH
Tuesday, September 25
Shelter Island
4:00 PM
Riverhead
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Sayville
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Smithtown
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Wm Floyd
Tuesday, September 25
Invitational
4:00 PM
West Babylon
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Walt Whitman
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:00 PM
Southampton
Tuesday, September 25
Crossover Meet
4:30 PM
Southold
Saturday, September 29
Invitational
7:00 AM
Riverhead
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
8:00 AM
East Hampton
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
8:00 AM
Deer Park
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Connetquot
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Commack HS
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Brentwood
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Bellport
Saturday, September 29
Multi School Meet
9:00 AM
East Islip/Cleary
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Copiague
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Hauppauge
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Huntington
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Hampton Bays
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Lindenhurst
Saturday, September 29
Coaches Meet
9:00 AM
Longwood
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Kings Park
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Islip
Saturday, September 29
Invitational
9:00 AM
Pierson/BH
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Sachem East
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Rocky Point
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Southampton
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Sayville
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Sachem North
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Miller Place
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Middle Country
Saturday, September 29
Coaches Meet
9:00 AM
Invitational
Saturday, September 29
Sachem
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Port Jefferson
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
West Babylon
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:00 AM
Mt Sinai
Saturday, September 29
Invitational
9:30 AM
Babylon
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
9:30 AM
Walt Whitman
Saturday, September 29
Invitational
10:00 AM
Wm Floyd
Saturday, September 29
Coaches Meet
11:00 AM
Smithtown
Saturday, September 29
Suffolk Coaches
11:00 AM
Riverhead
Tuesday, October 2
H H Hills East
3:30 PM
Amityville
Tuesday, October 2
Multi School Meet
3:30 PM
Hampton Bays
Tuesday, October 2
Multi School Meet
3:30 PM
East Islip/Cleary
Tuesday, October 2
H H Hills West
3:30 PM
Wm Floyd
Tuesday, October 2
Crossover Meet
3:30 PM
West Babylon
Tuesday, October 2
Multi Team Dual
4:00 PM
Walt Whitman
Tuesday, October 2
Contest
4:00 PM
Westhampton
Tuesday, October 2
League 6
4:00 PM
Westhampton
Tuesday, October 2
League 6
4:00 PM
Hauppauge
Tuesday, October 2
League 5
4:00 PM
Harborfields
Tuesday, October 2
Multi School Meet
4:00 PM
Huntington
Tuesday, October 2
Multi School Meet
4:00 PM
Islip
Tuesday, October 2
League 5
4:00 PM
Kings Park
Tuesday, October 2
Multi School Meet
4:00 PM
Longwood
Tuesday, October 2
Invitational
4:00 PM
Lindenhurst
Tuesday, October 2
Quadrangular Meet
4:00 PM
Brentwood
Tuesday, October 2
Patchogue-Medford
4:00 PM
Babylon
Tuesday, October 2
Bayport-Blue Point
4:00 PM
Bellport
Tuesday, October 2
Multi School Meet
4:00 PM
Commack HS
Tuesday, October 2
Contest
4:00 PM
Connetquot
Tuesday, October 2
Invitational
4:00 PM
Central Islip
Tuesday, October 2
League 1
4:00 PM
Comsewogue
Tuesday, October 2
Multi School Meet
4:00 PM
Deer Park
Tuesday, October 2
Crossover Meet
4:00 PM
Ross
Tuesday, October 2
Shelter Island
4:00 PM
Riverhead
Tuesday, October 2
Multi Team Dual
4:00 PM
Rocky Point
Tuesday, October 2
League 5
4:00 PM
Sachem East
Tuesday, October 2
Contest
4:00 PM
Southampton
Tuesday, October 2
Double Dual
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, October 2
Contest
4:00 PM
Sayville
Tuesday, October 2
League 6
4:00 PM
Middle Country
Tuesday, October 2
Multi School Meet
4:00 PM
Mattituck
Tuesday, October 2
Pierson/BH
4:00 PM
Miller Place
Tuesday, October 2
League 6
4:00 PM
Port Jefferson
Tuesday, October 2
Southold
4:00 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, October 2
League 1
4:00 PM
Double Dual
Tuesday, October 2
Center Moriches
4:00 PM
League 6
Tuesday, October 2
Mt Sinai
4:00 PM
Multi School Meet
Tuesday, October 2
Smithtown
4:00 PM
East Hampton
Tuesday, October 2
League 6
4:30 PM
East Hampton
Thursday, October 4
Invitational
2:00 PM
Central Islip
Thursday, October 4
Invitational
4:00 PM
Hampton Bays
Thursday, October 4
Westhampton Beach In
4:00 PM
Invitational
Thursday, October 4
Westhampton
4:00 PM
Pierson/BH
Thursday, October 4
Westhampton Beach In
4:00 PM
H H Hills East
Friday, October 5
Tom Knipfing Invit.
3:00 PM
Lindenhurst
Friday, October 5
St Anthonys
3:30 PM
Longwood
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Kings Park
Friday, October 5
St Anthonys
4:00 PM
Islip
Friday, October 5
Tom Knipfing Invit.
4:00 PM
Huntington
Friday, October 5
Tom Knipfing Invit.
4:00 PM
Harborfields
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Comsewogue
Friday, October 5
Tom Knipfing Invit.
4:00 PM
Center Moriches
Friday, October 5
Tom Knipfing Invit.
4:00 PM
Bellport
Friday, October 5
Multi School Meet
4:00 PM
Babylon
Friday, October 5
Westhampton Beach In
4:00 PM
Rocky Point
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Southampton
Friday, October 5
St Anthonys
4:00 PM
Invitational
Friday, October 5
Shoreham WR
4:00 PM
Mt Sinai
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Mattituck
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Middle Country
Friday, October 5
St Anthonys
4:00 PM
Port Jefferson
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
West Babylon
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Wm Floyd
Friday, October 5
Invitational
4:00 PM
Miller Place
Saturday, October 6
Brewster
9:00 AM
Suffolk Officials
Saturday, October 6
Deer Park
9:00 AM
Northport
Tuesday, October 9
H H Hills East
3:30 PM
Northport
Tuesday, October 9
H H Hills East
3:30 PM
Amityville
Tuesday, October 9
Multi School Meet
3:30 PM
Deer Park
Tuesday, October 9
H H Hills West
3:30 PM
Deer Park
Tuesday, October 9
Crossover Meet
4:00 PM
Comsewogue
Tuesday, October 9
Multi School Meet
4:00 PM
Central Islip
Tuesday, October 9
League 1
4:00 PM
Connetquot
Tuesday, October 9
Invitational
4:00 PM
Babylon
Tuesday, October 9
Hampton Bays
4:00 PM
Bellport
Tuesday, October 9
Multi School Meet
4:00 PM
Center Moriches
Tuesday, October 9
Bayport-Blue Point
4:00 PM
Commack HS
Tuesday, October 9
Contest
4:00 PM
Harborfields
Tuesday, October 9
Multi School Meet
4:00 PM
Hauppauge
Tuesday, October 9
League 5
4:00 PM
Huntington
Tuesday, October 9
Multi School Meet
4:00 PM
Islip
Tuesday, October 9
League 5
4:00 PM
Kings Park
Tuesday, October 9
Multi School Meet
4:00 PM
Longwood
Tuesday, October 9
Invitational
4:00 PM
Lindenhurst
Tuesday, October 9
Triangular Meet
4:00 PM
Mt Sinai
Tuesday, October 9
League 6
4:00 PM
Miller Place
Tuesday, October 9
League 6
4:00 PM
Middle Country
Tuesday, October 9
Multi School Meet
4:00 PM
Mattituck
Tuesday, October 9
Southold
4:00 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, October 9
League 1
4:00 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, October 9
Smithtown
4:00 PM
Multi School Meet
Tuesday, October 9
West Babylon
4:00 PM
Multi Team Dual
Tuesday, October 9
Riverhead
4:00 PM
Elwood/J Glenn
Tuesday, October 9
Hampton Bays
4:00 PM
Ross
Tuesday, October 9
Pierson/BH
4:00 PM
Rocky Point
Tuesday, October 9
League 5
4:00 PM
Sachem East
Tuesday, October 9
Contest
4:00 PM
Southampton
Tuesday, October 9
Double Dual
4:00 PM
Southampton
Tuesday, October 9
Hampton Bays
4:00 PM
Sayville
Tuesday, October 9
League 6
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, October 9
Contest
4:00 PM
Wm Floyd
Tuesday, October 9
Crossover Meet
4:00 PM
Wm Floyd
Tuesday, October 9
Brentwood
4:00 PM
Westhampton
Tuesday, October 9
League 6
4:00 PM
Shelter Island
Tuesday, October 9
Port Jefferson
4:00 PM
Walt Whitman
Tuesday, October 9
Contest
4:00 PM
East Hampton
Tuesday, October 9
League 6
4:30 PM
Invitational
Wednesday, October 10
Walt Whitman
10:00 AM
Smithtown
Saturday, October 13
Manhattan
12:00 AM
Comsewogue
Saturday, October 13
Suffolk Officials
12:00 AM
Kings Park
Saturday, October 13
Manhattan
12:00 AM
Southold
Saturday, October 13
Invitational
7:00 AM
Invitational
Saturday, October 13
Connetquot
8:00 AM
East Hampton
Saturday, October 13
Manhattan
8:00 AM
Walt Whitman
Saturday, October 13
Invitational
8:00 AM
Wm Floyd
Saturday, October 13
Manhattan
9:00 AM
Deer Park
Saturday, October 13
Suffolk Officials
9:00 AM
Commack HS
Saturday, October 13
Invitational
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, October 13
Suffolk Officials
9:00 AM
Sachem North
Saturday, October 13
Invitational
9:00 AM
Sayville
Saturday, October 13
Invitational
9:00 AM
Sachem East
Saturday, October 13
Invitational
9:00 AM
Riverhead
Saturday, October 13
Manhattan
9:00 AM
Mt Sinai
Saturday, October 13
Invitational
10:00 AM
Islip
Saturday, October 13
Suffolk Officials
10:00 AM
Bellport
Saturday, October 13
Multi School Meet
10:00 AM
Brentwood
Saturday, October 13
Invitational
10:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, October 13
Manhattan
10:00 AM
Lindenhurst
Saturday, October 13
Suffolk Officials
11:00 AM
Harborfields
Saturday, October 13
Invitational
11:00 AM
Invitational
Saturday, October 13
Ward Melville
11:00 AM
Pierson/BH
Saturday, October 13
Suffolk Officials
11:00 AM
Huntington
Saturday, October 13
Invitational
11:25 AM
Hampton Bays
Saturday, October 13
Suffolk Officials
11:25 AM
Port Jefferson
Saturday, October 13
Manhattan
12:00 PM
Center Moriches
Saturday, October 13
Invitational
12:30 PM
Longwood
Saturday, October 13
Invitational
1:00 PM
West Babylon
Saturday, October 13
Manhattan
4:00 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, October 16
Crossover Meet
12:00 AM
H H Hills West
Tuesday, October 16
Crossover Meet
3:00 PM
Middle Country
Tuesday, October 16
Crossover Meet
3:30 PM
Connetquot
Tuesday, October 16
Crossover Meet
3:45 PM
Central Islip
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Comsewogue
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Deer Park
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
East Hampton
Tuesday, October 16
League 6
4:00 PM
Center Moriches
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Commack HS
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Bayport-Blue Point
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Kings Park
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Lindenhurst
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Huntington
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Harborfields
Tuesday, October 16
Multi School Meet
4:00 PM
Miller Place
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Crossover Meet
Tuesday, October 16
Brentwood
4:00 PM
Port Jefferson
Tuesday, October 16
Pierson/BH
4:00 PM
Invitational
Tuesday, October 16
Longwood
4:00 PM
Riverhead
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Ross
Tuesday, October 16
Mattituck
4:00 PM
Sachem East
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Rocky Point
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Sayville
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Smithtown
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
West Babylon
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Walt Whitman
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:00 PM
Shelter Island
Tuesday, October 16
Southold
4:00 PM
Southampton
Tuesday, October 16
Crossover Meet
4:30 PM
Longwood
Thursday, October 18
Invitational
4:00 PM
Invitational
Friday, October 19
Sachem North
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, October 20
Brown Univ
12:00 AM
Riverhead
Saturday, October 20
Brown Univ
8:00 AM
East Hampton
Saturday, October 20
Invitational
8:00 AM
Deer Park
Saturday, October 20
Brown Univ
9:00 AM
Sachem North
Saturday, October 20
Invitational
9:00 AM
Miller Place
Saturday, October 20
Brown Univ
9:00 AM
Kings Park
Saturday, October 20
Invitational
9:20 AM
Southampton
Saturday, October 20
Brown Univ
9:45 AM
Championships
Tuesday, October 23
West Babylon
12:00 AM
Division
Tuesday, October 23
Connetquot
8:00 AM
Commack HS
Tuesday, October 23
Division
9:00 AM
Riverhead
Tuesday, October 23
Division
12:00 PM
Rocky Point
Tuesday, October 23
Division
1:00 PM
Sachem East
Tuesday, October 23
Division
1:00 PM
Smithtown
Tuesday, October 23
Division
1:00 PM
Sachem North
Tuesday, October 23
Division
1:00 PM
Sayville
Tuesday, October 23
Division
1:00 PM
Division
Tuesday, October 23
SECTION XI
1:00 PM
Lindenhurst
Tuesday, October 23
Championships
1:00 PM
Wm Floyd
Tuesday, October 23
Division
1:00 PM
Longwood
Tuesday, October 23
Invitational
1:30 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, October 23
Division
1:30 PM
Port Jefferson
Tuesday, October 23
Division
1:30 PM
Comsewogue
Tuesday, October 23
Division
2:00 PM
H H Hills West
Tuesday, October 23
Division
3:00 PM
Huntington
Tuesday, October 23
Division
4:00 PM
Deer Park
Tuesday, October 23
Championships
4:00 PM
East Hampton
Tuesday, October 23
Division
4:00 PM
Center Moriches
Tuesday, October 23
Division
4:15 PM
Sachem East
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Riverhead
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
12:00 PM
Sayville
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
3:00 PM
H H Hills West
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
3:00 PM
Wm Floyd
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
3:00 PM
Invitational
Friday, October 26
Port Jefferson
3:30 PM
Longwood
Friday, October 26
Invitational
3:45 PM
Lindenhurst
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
4:00 PM
Huntington
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
4:00 PM
Center Moriches
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
4:00 PM
Smithtown
Friday, October 26
Frosh/Soph Meet
4:00 PM
Comsewogue
Friday, November 2
State Qual Meet
12:00 AM
West Babylon
Friday, November 2
State Qual Meet
12:00 AM
State Qual Meet
Friday, November 2
Connetquot
8:00 AM
Riverhead
Friday, November 2
State Qual Meet
12:00 PM
Sachem East
Friday, November 2
State Qual Meet
1:00 PM
Sayville
Friday, November 2
Championships
1:00 PM
Sachem North
Friday, November 2
State Qual Meet
1:00 PM
State Qual Meet
Friday, November 2
SECTION XI
1:00 PM
Wm Floyd
Friday, November 2
State Qual Meet
1:00 PM
Port Jefferson
Friday, November 2
State Qual Meet
1:30 PM
Longwood
Friday, November 2
Invitational
1:30 PM
Smithtown
Friday, November 2
Championships
2:00 PM
Patchogue-Medford
Friday, November 2
State Qual Meet
3:00 PM
H H Hills West
Friday, November 2
State Qual Meet
3:00 PM
Commack HS
Friday, November 2
State Qual Meet
3:00 PM
Center Moriches
Friday, November 2
State Qual Meet
4:00 PM
Deer Park
Friday, November 2
Championships
4:00 PM
Huntington
Friday, November 2
State Qual Meet
4:00 PM
Lindenhurst
Tuesday, November 6
Championships
3:00 PM
West Babylon
Tuesday, November 6
Invitational
4:00 PM
Patchogue-Medford
Saturday, November 10
Championships
12:00 AM
Sachem North
Saturday, November 10
Championships
12:00 AM
Sachem East
Saturday, November 10
Championships
12:00 AM
Center Moriches
Saturday, November 10
Championships
10:30 AM
Commack HS
Monday, November 12
Championships
3:00 PM
West Babylon
Saturday, November 24
Championships
9:00 AM
Commack HS
Wednesday, December 5
Regional
9:00 AM
CROSS COUNTRY NEWS
SEE ALL NEWS ARTICLES
CHAMPIONSHIPS



10/23/2018
Boys and Girls XC Section XI Division Championship
Location : Sunken Meadow State Park

11/2/2018
Boys and Girls XC Section XI Championships
Location : Sunken Meadow State Park

11/10/2018
NYSPHSAA Boys and Girls XC Championship
Location : Sunken Meadow State Park
COACH/SPORT RESOURCES

Maximum # of Contests: 13
Rules: NFHS
Sport Chairs: 
   Joe Pennacchio (Boys)
   Tony Toro (Girls)

  Coaches Packet
  Coaches Association
  Tickets

PARTNERS
 

PARTNERS
                               

ADVERTISERS