X
Babylon
Wednesday, November 28
Tournament
9:00 AM
Sachem East
Saturday, December 1
Tournament
7:00 AM
Hampton Bays
Saturday, December 1
Tournament
7:30 AM
H H Hills West
Saturday, December 1
Tournament
7:30 AM
Kings Park
Saturday, December 1
Invitational
8:00 AM
Mt Sinai
Saturday, December 1
Tournament
8:00 AM
Center Moriches
Saturday, December 1
Tournament
8:00 AM
Smithtown West
Saturday, December 1
Tournament
8:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 1
Commack HS
8:30 AM
Newfield
Saturday, December 1
Tournament
8:30 AM
Northport
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 1
EH/BH/Pier/Ross
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 1
Huntington
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 1
Walt Whitman
9:00 AM
Mattituck/Gpt/SHLD
Saturday, December 1
Invitational
9:00 AM
Islip
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, December 1
Invitational
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, December 1
Invitational
9:00 AM
Harborfields
Saturday, December 1
Invitational
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 1
William Floyd
9:00 AM
Tournament
Saturday, December 1
Commack HS
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Riverhead
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Sachem North
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Southampton
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
West Babylon
Saturday, December 1
Tournament
9:00 AM
Longwood
Saturday, December 1
Tournament
10:00 AM
Commack HS
Wednesday, December 5
Hampton Bays
4:30 PM
Sachem North
Wednesday, December 5
Bayport-Blue Point
4:30 PM
West Islip
Wednesday, December 5
Holy Trinity
5:00 PM
Mt Sinai
Wednesday, December 5
Miller Place
5:30 PM
Central Islip
Wednesday, December 5
Copiague
6:00 PM
Centereach
Wednesday, December 5
Comsewogue
7:00 PM
West Babylon
Thursday, December 6
Tournament
4:00 PM
Kings Park
Thursday, December 6
Tournament
4:30 PM
Copiague
Friday, December 7
Brentwood
4:00 PM
West Babylon
Friday, December 7
Tournament
4:00 PM
Tournament
Friday, December 7
H H Hills East
4:00 PM
Kings Park
Friday, December 7
Tournament
4:30 PM
Lindenhurst
Friday, December 7
Tournament
5:00 PM
Newfield
Friday, December 7
Tournament
5:00 PM
Multi Team Dual
Friday, December 7
Amityville
5:00 PM
Sachem East
Saturday, December 8
Tournament
7:00 AM
Mattituck/Gpt/SHLD
Saturday, December 8
Invitational
7:00 AM
Hauppauge
Saturday, December 8
Tournament
7:00 AM
Connetquot
Saturday, December 8
Tournament
8:00 AM
Center Moriches
Saturday, December 8
Tournament
8:00 AM
Islip
Saturday, December 8
Tournament
8:00 AM
Walt Whitman
Saturday, December 8
Tournament
8:00 AM
Smithtown East
Saturday, December 8
Tournament
8:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 8
Miller Place
8:45 AM
Centereach
Saturday, December 8
Tournament
8:45 AM
Deer Park
Saturday, December 8
Garden City
9:00 AM
East Islip
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Central Islip
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 8
Sayville
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 8
North Babylon
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 8
Harborfields
9:00 AM
Newfield
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Mt Sinai
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Huntington
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Longwood
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Lindenhurst
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Smithtown West
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
West Babylon
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Sachem North
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Port Jefferson
Saturday, December 8
Indiv Tournament
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 8
Amityville
9:00 AM
Tournament
Saturday, December 8
H H Hills East
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, December 8
Tournament
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 8
Bay Shore
9:30 AM
Southampton
Saturday, December 8
Tournament
9:30 AM
Brentwood
Saturday, December 8
Tournament
9:30 AM
Kings Park
Saturday, December 8
Tournament
10:00 AM
Islip
Wednesday, December 12
Amityville
4:00 PM
Commack HS
Wednesday, December 12
Plainedge
4:00 PM
Walt Whitman
Wednesday, December 12
Syosset
4:00 PM
Locust Valley
Wednesday, December 12
Mt Sinai
4:30 PM
Sayville
Wednesday, December 12
Westhampton
4:30 PM
Eastport/S Manor
Wednesday, December 12
Kings Park
4:30 PM
Mattituck/Gpt/SHLD
Wednesday, December 12
Center Moriches
4:30 PM
Elwood/J Glenn
Wednesday, December 12
Hampton Bays
4:30 PM
Copiague
Wednesday, December 12
Smithtown East
5:00 PM
Central Islip
Wednesday, December 12
Patchogue-Medford
5:00 PM
Hauppauge
Wednesday, December 12
H H Hills West
5:30 PM
Smithtown West
Wednesday, December 12
H H Hills East
5:30 PM
Riverhead
Wednesday, December 12
Shoreham WR
5:45 PM
East Islip
Wednesday, December 12
Holy Trinity
5:45 PM
Miller Place
Wednesday, December 12
Rocky Point
5:45 PM
Bellport
Wednesday, December 12
West Islip
6:00 PM
William Floyd
Wednesday, December 12
Sachem East
6:00 PM
Ward Melville
Wednesday, December 12
Longwood
6:00 PM
West Babylon
Wednesday, December 12
EH/BH/Pier/Ross
6:15 PM
Comsewogue
Wednesday, December 12
Huntington
4:00 PM
Centereach
Wednesday, December 12
Northport
6:00 PM
North Babylon
Wednesday, December 12
Deer Park
6:00 PM
H H Hills West
Friday, December 14
West Babylon
4:00 PM
EH/BH/Pier/Ross
Friday, December 14
Eastport/S Manor
4:00 PM
Amityville
Friday, December 14
Harborfields
4:30 PM
Deer Park
Friday, December 14
Newfield
4:45 PM
Northport
Friday, December 14
Smithtown West
5:00 PM
Huntington
Friday, December 14
Bellport
5:45 PM
East Islip
Friday, December 14
Hauppauge
6:00 PM
Smithtown East
Friday, December 14
Riverhead
4:00 PM
Sachem East
Friday, December 14
Brentwood
4:00 PM
Patchogue-Medford
Friday, December 14
William Floyd
4:00 PM
Longwood
Friday, December 14
Central Islip
4:30 PM
Rocky Point
Friday, December 14
Sayville
5:45 PM
Westhampton
Friday, December 14
Islip
5:45 PM
West Islip
Friday, December 14
North Babylon
6:00 PM
H H Hills East
Friday, December 14
Copiague
6:00 PM
Hauppauge
Saturday, December 15
Tournament
7:00 AM
Miller Place
Saturday, December 15
Doc Fallot
7:00 AM
West Babylon
Saturday, December 15
Doc Fallot
8:00 AM
Smithtown East
Saturday, December 15
Tournament
8:00 AM
Lindenhurst
Saturday, December 15
Tournament
8:30 AM
Mattituck/Gpt/SHLD
Saturday, December 15
Invitational
9:00 AM
Mt Sinai
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Newfield
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Northport
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 15
Bellport
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 15
Port Jefferson
9:00 AM
Harborfields
Saturday, December 15
Invitational
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Centereach
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Commack HS
Saturday, December 15
Invitational
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Brentwood
Saturday, December 15
Freeport
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, December 15
Invitational
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Southampton
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Smithtown West
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Walt Whitman
Saturday, December 15
Invitational
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 15
Deer Park
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 15
Hampton Bays
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 15
Kings Park
9:00 AM
Riverhead
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
Sachem North
Saturday, December 15
Tournament
9:00 AM
East Islip
Saturday, December 15
Valley Stream S
9:30 AM
H H Hills West
Saturday, December 15
Jericho
9:30 AM
Longwood
Saturday, December 15
Tournament
10:00 AM
Sayville
Tuesday, December 18
Miller Place
4:00 PM
Shoreham WR
Wednesday, December 19
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Hampton Bays
Wednesday, December 19
Babylon
4:30 PM
Smithtown West
Wednesday, December 19
Centereach
4:45 PM
Harborfields
Wednesday, December 19
Westhampton
5:00 PM
Brentwood
Wednesday, December 19
Patchogue-Medford
5:00 PM
Islip
Wednesday, December 19
Rocky Point
5:45 PM
Newfield
Wednesday, December 19
West Islip
6:00 PM
Bellport
Wednesday, December 19
Comsewogue
6:00 PM
William Floyd
Wednesday, December 19
Longwood
6:00 PM
Kings Park
Wednesday, December 19
EH/BH/Pier/Ross
6:15 PM
North Babylon
Wednesday, December 19
Huntington
4:00 PM
Mt Sinai
Wednesday, December 19
Bayport-Blue Point
4:00 PM
Central Islip
Wednesday, December 19
Ward Melville
4:15 PM
Southampton
Wednesday, December 19
Center Moriches
4:30 PM
West Babylon
Wednesday, December 19
East Islip
5:15 PM
Eastport/S Manor
Wednesday, December 19
H H Hills West
5:30 PM
Bay Shore
Wednesday, December 19
Lindenhurst
5:45 PM
Sachem North
Wednesday, December 19
Commack HS
5:45 PM
Copiague
Wednesday, December 19
Northport
6:00 PM
Connetquot
Wednesday, December 19
Walt Whitman
6:30 PM
Hauppauge
Friday, December 21
West Babylon
4:00 PM
East Islip
Friday, December 21
Eastport/S Manor
4:00 PM
Westhampton
Friday, December 21
Amityville
4:00 PM
Ward Melville
Friday, December 21
William Floyd
4:00 PM
Rocky Point
Friday, December 21
Harborfields
4:30 PM
Northport
Friday, December 21
Riverhead
4:30 PM
H H Hills West
Friday, December 21
Kings Park
4:30 PM
Huntington
Friday, December 21
Newfield
4:45 PM
H H Hills East
Friday, December 21
Smithtown East
5:00 PM
Elwood/J Glenn
Friday, December 21
Mattituck/Gpt/SHLD
5:15 PM
Miller Place
Friday, December 21
Islip
5:45 PM
Centereach
Friday, December 21
Copiague
6:00 PM
West Islip
Friday, December 21
Deer Park
6:00 PM
Patchogue-Medford
Friday, December 21
Sachem East
6:00 PM
Lindenhurst
Friday, December 21
Connetquot
6:30 PM
Smithtown West
Friday, December 21
Mt Sinai
7:00 PM
Longwood
Friday, December 21
Brentwood
4:00 PM
Bayport-Blue Point
Friday, December 21
Shoreham WR
4:00 PM
Babylon
Friday, December 21
Port Jefferson
4:30 PM
Center Moriches
Friday, December 21
Hampton Bays
4:30 PM
Sachem North
Friday, December 21
Bay Shore
5:45 PM
Comsewogue
Friday, December 21
North Babylon
6:00 PM
Commack HS
Friday, December 21
Walt Whitman
6:30 PM
Commack HS
Saturday, December 22
Tournament
9:00 AM
Center Moriches
Saturday, December 22
Cold Spring Harbor
9:00 AM
Northport
Saturday, December 22
Tournament
9:00 AM
Shoreham WR
Saturday, December 22
Cold Spring Harbor
9:00 AM
Smithtown East
Saturday, December 22
Multi School Meet
9:00 AM
Walt Whitman
Saturday, December 22
Invitational
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, December 22
Connetquot
10:30 AM
Central Islip
Saturday, December 22
Lindenhurst
11:00 AM
Sachem East
Thursday, December 27
Tournament
7:00 AM
Longwood
Thursday, December 27
Tournament
8:00 AM
Mattituck/Gpt/SHLD
Thursday, December 27
Invitational
9:00 AM
Islip
Thursday, December 27
Invitational
9:00 AM
Indiv Tournament
Thursday, December 27
Sachem North
9:00 AM
Newfield
Thursday, December 27
Tournament
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Thursday, December 27
Tournament
9:00 AM
Deer Park
Thursday, December 27
Tournament
9:00 AM
Sayville
Thursday, December 27
Tournament
9:00 AM
Smithtown West
Thursday, December 27
Tournament
9:00 AM
Mt Sinai
Thursday, December 27
Windsor
12:00 PM
Miller Place
Friday, December 28
Invitational
7:00 AM
Hauppauge
Friday, December 28
Tournament
7:00 AM
Sachem East
Friday, December 28
Tournament
7:00 AM
Hampton Bays
Friday, December 28
Tournament
7:30 AM
Connetquot
Friday, December 28
Massapequa
8:00 AM
Smithtown East
Friday, December 28
Tournament
8:00 AM
Smithtown West
Friday, December 28
Tournament
9:00 AM
Shoreham WR
Friday, December 28
Multi Team Dual
9:00 AM
Riverhead
Friday, December 28
Tournament
9:00 AM
Multi Team Dual
Friday, December 28
Northport
9:00 AM
Bay Shore
Friday, December 28
Invitational
9:00 AM
Deer Park
Friday, December 28
Tournament
9:00 AM
Mt Sinai
Friday, December 28
Windsor
9:00 AM
Newfield
Friday, December 28
Tournament
9:00 AM
North Babylon
Friday, December 28
Locust Valley
9:00 AM
Indiv Tournament
Friday, December 28
Patchogue-Medford
9:00 AM
Indiv Tournament
Friday, December 28
Sachem
9:00 AM
Invitational
Friday, December 28
Mattituck/Gpt/SHLD
9:00 AM
Islip
Friday, December 28
Invitational
9:00 AM
Lindenhurst
Friday, December 28
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Friday, December 28
H H Hills East
9:30 AM
Harborfields
Friday, December 28
Invitational
9:30 AM
Bayport-Blue Point
Friday, December 28
Tournament
9:30 AM
Sayville
Friday, December 28
Tournament
9:30 AM
Walt Whitman
Friday, December 28
Invitational
9:30 AM
H H Hills West
Friday, December 28
Tournament
10:00 AM
Brentwood
Saturday, December 29
Tournament
7:30 AM
East Islip
Saturday, December 29
Tournament
8:30 AM
Centereach
Saturday, December 29
Tournament
8:30 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 29
West Islip
8:30 AM
Port Jefferson
Saturday, December 29
Indiv Tournament
8:30 AM
Central Islip
Saturday, December 29
Tournament
9:00 AM
Harborfields
Saturday, December 29
Invitational
9:30 AM
Indiv Tournament
Saturday, December 29
H H Hills East
9:30 AM
Mt Sinai
Saturday, December 29
East Meadow
9:30 AM
Walt Whitman
Saturday, December 29
Invitational
9:30 AM
H H Hills West
Saturday, December 29
Tournament
10:00 AM
Deer Park
Wednesday, January 2
Huntington
4:00 PM
Shoreham WR
Wednesday, January 2
Mt Sinai
4:00 PM
Brentwood
Wednesday, January 2
Ward Melville
4:15 PM
Port Jefferson
Wednesday, January 2
Center Moriches
4:30 PM
Riverhead
Wednesday, January 2
Centereach
4:45 PM
Kings Park
Wednesday, January 2
East Islip
5:30 PM
Connetquot
Wednesday, January 2
Commack HS
5:45 PM
Eastport/S Manor
Wednesday, January 2
Hauppauge
6:00 PM
Hampton Bays
Wednesday, January 2
Southampton
4:30 PM
William Floyd
Wednesday, January 2
Central Islip
4:30 PM
Harborfields
Wednesday, January 2
Miller Place
5:00 PM
Copiague
Wednesday, January 2
Smithtown West
5:00 PM
EH/BH/Pier
Wednesday, January 2
H H Hills West
5:30 PM
Islip
Wednesday, January 2
Sayville
5:45 PM
North Babylon
Wednesday, January 2
Bellport
5:45 PM
Walt Whitman
Wednesday, January 2
Bay Shore
5:45 PM
Lindenhurst
Wednesday, January 2
Sachem North
6:00 PM
Mattituck/Gpt/SHLD
Thursday, January 3
Bayport-Blue Point
4:00 PM
Smithtown West
Thursday, January 3
Riverhead
4:00 PM
West Babylon
Friday, January 4
Eastport/S Manor
4:00 PM
Rocky Point
Friday, January 4
Westhampton
4:30 PM
Southampton
Friday, January 4
Port Jefferson
4:30 PM
Hauppauge
Friday, January 4
Kings Park
4:30 PM
Bellport
Friday, January 4
Newfield
4:45 PM
Sayville
Friday, January 4
Harborfields
5:00 PM
Mt Sinai
Friday, January 4
Mattituck/Gpt/SHLD
5:15 PM
Longwood
Friday, January 4
Patchogue-Medford
5:30 PM
Center Moriches
Friday, January 4
Babylon
5:30 PM
Lindenhurst
Friday, January 4
Commack HS
5:45 PM
Huntington
Friday, January 4
West Islip
6:00 PM
Northport
Friday, January 4
H H Hills East
6:00 PM
East Islip
Friday, January 4
EH/BH/Pier/Ross
6:15 PM
Central Islip
Friday, January 4
Brentwood
6:30 PM
Bay Shore
Friday, January 4
Connetquot
6:30 PM
Miller Place
Friday, January 4
Amityville
4:00 PM
Bayport-Blue Point
Friday, January 4
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Centereach
Friday, January 4
Smithtown East
5:00 PM
Comsewogue
Friday, January 4
Deer Park
6:00 PM
Ward Melville
Friday, January 4
Sachem East
6:00 PM
Sachem North
Friday, January 4
Walt Whitman
6:30 PM
Sachem East
Saturday, January 5
Tournament
7:00 AM
Hauppauge
Saturday, January 5
Tournament
7:00 AM
Mattituck/Gpt/SHLD
Saturday, January 5
Invitational
7:00 AM
Hampton Bays
Saturday, January 5
Tournament
7:30 AM
Connetquot
Saturday, January 5
Tournament
8:00 AM
Smithtown West
Saturday, January 5
Tournament
8:00 AM
Walt Whitman
Saturday, January 5
Invitational
8:30 AM
Multi Team Dual
Saturday, January 5
West Islip
8:30 AM
Islip
Saturday, January 5
Tournament
8:30 AM
Miller Place
Saturday, January 5
Tournament
8:30 AM
Mt Sinai
Saturday, January 5
Rocky Gilmore Tourn.
9:00 AM
North Babylon
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Newfield
Saturday, January 5
Invitational
9:00 AM
Northport
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 5
East Islip
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 5
Lindenhurst
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 5
Smithtown East
9:00 AM
Huntington
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, January 5
Syosset
9:00 AM
Longwood
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Central Islip
Saturday, January 5
Rocky Gilmore Tourn.
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, January 5
Rocky Gilmore Tourn.
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, January 5
Rocky Gilmore Tourn.
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Harborfields
Saturday, January 5
Invitational
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Deer Park
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, January 5
Westhampton
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
Riverhead
Saturday, January 5
Tournament
9:00 AM
West Babylon
Saturday, January 5
West Islip
9:00 AM
Brentwood
Saturday, January 5
Tournament
9:30 AM
Southampton
Saturday, January 5
Herricks
10:30 AM
Farmingdale
Tuesday, January 8
Patchogue-Medford
5:30 PM
Commack HS
Tuesday, January 8
Bay Shore
5:45 PM
Amityville
Tuesday, January 8
Rocky Point
6:00 PM
Newfield
Tuesday, January 8
Comsewogue
6:00 PM
Sachem East
Tuesday, January 8
Longwood
6:00 PM
Elwood/J Glenn
Wednesday, January 9
Mt Sinai
4:00 PM
Patchogue-Medford
Wednesday, January 9
Ward Melville
4:15 PM
Babylon
Wednesday, January 9
Southampton
4:30 PM
Westhampton
Wednesday, January 9
Miller Place
5:00 PM
Kings Park
Wednesday, January 9
West Babylon
5:30 PM
H H Hills West
Wednesday, January 9
East Islip
5:30 PM
Amityville
Wednesday, January 9
Sayville
5:45 PM
Harborfields
Wednesday, January 9
Islip
5:45 PM
Walt Whitman
Wednesday, January 9
Lindenhurst
5:45 PM
Newfield
Wednesday, January 9
North Babylon
6:00 PM
H H Hills East
Wednesday, January 9
Centereach
6:15 PM
Smithtown East
Wednesday, January 9
Smithtown West
6:30 PM
Brentwood
Wednesday, January 9
William Floyd
4:00 PM
Mattituck/Gpt/SHLD
Wednesday, January 9
Shoreham WR
4:00 PM
Port Jefferson
Wednesday, January 9
Hampton Bays
4:30 PM
Deer Park
Wednesday, January 9
Bellport
5:45 PM
EH/BH/Pier
Wednesday, January 9
Hauppauge
6:00 PM
Sachem East
Thursday, January 10
Central Islip
4:30 PM
Riverhead
Thursday, January 10
Copiague
6:00 PM
Smithtown East
Thursday, January 10
Northport
6:00 PM
West Islip
Thursday, January 10
Comsewogue
6:00 PM
Connetquot
Thursday, January 10
Sachem North
6:00 PM
Smithtown West
Friday, January 11
Tournament
12:00 AM
Patchogue-Medford
Friday, January 11
Tournament
12:00 AM
Shoreham WR
Friday, January 11
Tournament
7:00 AM
North Babylon
Friday, January 11
Scarsdale
9:00 AM
North Babylon
Friday, January 11
Tournament
9:00 AM
Newfield
Friday, January 11
Tournament
10:40 AM
Walt Whitman
Friday, January 11
Invitational
10:40 AM
Center Moriches
Friday, January 11
Elwood/J Glenn
4:00 PM
Brentwood
Friday, January 11
Mt Sinai
4:00 PM
Riverhead
Friday, January 11
H H Hills East
5:30 PM
Deer Park
Friday, January 11
East Islip
5:45 PM
Sachem East
Saturday, January 12
Tournament
7:00 AM
Shoreham WR
Saturday, January 12
Tournament
7:00 AM
Center Moriches
Saturday, January 12
Tournament
8:00 AM
Longwood
Saturday, January 12
Tournament
8:00 AM
Lindenhurst
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Huntington
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
North Babylon
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Northport
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 12
Kings Park
9:00 AM
Central Islip
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, January 12
Invitational
9:00 AM
Deer Park
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Harborfields
Saturday, January 12
Invitational
9:00 AM
West Babylon
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Riverhead
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 12
Tournament
9:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, January 12
Comsewogue
9:00 AM
Sachem North
Saturday, January 12
Tournament
9:30 AM
Southampton
Saturday, January 12
Tournament
9:30 AM
H H Hills East
Saturday, January 12
Tournament
9:30 AM
East Islip
Saturday, January 12
Tournament
9:30 AM
Centereach
Saturday, January 12
Tournament
9:30 AM
Brentwood
Saturday, January 12
Tournament
9:30 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 12
Copiague
9:30 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 12
Islip
9:30 AM
Walt Whitman
Saturday, January 12
Invitational
10:40 AM
Hampton Bays
Tuesday, January 15
Riverhead
5:30 PM
Northport
Tuesday, January 15
East Islip
5:45 PM
Patchogue-Medford
Wednesday, January 16
Championships
12:00 AM
Center Moriches
Thursday, January 17
North Babylon
4:30 PM
Kings Park
Friday, January 18
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Mattituck/Gpt/SHLD
Friday, January 18
Bellport
5:45 PM
Shoreham WR
Friday, January 18
Deer Park
6:00 PM
Patchogue-Medford
Saturday, January 19
Championships
12:00 AM
Center Moriches
Saturday, January 19
Tournament
8:00 AM
Central Islip
Saturday, January 19
Tournament
9:00 AM
Bayport-Blue Point
Saturday, January 19
Tournament
9:00 AM
Hampton Bays
Saturday, January 19
Tournament
9:00 AM
Centereach
Saturday, January 19
St John The Baptist
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 19
Lindenhurst
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 19
William Floyd
9:00 AM
Newfield
Saturday, January 19
Invitational
9:00 AM
Smithtown East
Saturday, January 19
Tournament
9:00 AM
East Islip
Saturday, January 19
Tournament
10:30 AM
Comsewogue
Monday, January 21
Tournament
9:00 AM
Patchogue-Medford
Tuesday, January 22
Sachem North
5:00 PM
Islip
Tuesday, January 22
Bay Shore
5:45 PM
H H Hills West
Tuesday, January 22
Smithtown West
6:30 PM
Hampton Bays
Wednesday, January 23
STONY BROOK SCHOOL
4:30 PM
Harborfields
Wednesday, January 23
Shoreham WR
5:00 PM
Bayport-Blue Point
Wednesday, January 23
Sayville
5:00 PM
H H Hills West
Wednesday, January 23
H H Hills East
5:30 PM
Northport
Wednesday, January 23
Commack HS
6:00 PM
Comsewogue
Wednesday, January 23
Westhampton
6:00 PM
Manhasset
Thursday, January 24
Elwood/J Glenn
4:00 PM
St Anthonys
Thursday, January 24
Kings Park
4:30 PM
Bellport
Thursday, January 24
Central Islip
4:30 PM
Miller Place
Thursday, January 24
Mattituck/Gpt/SHLD
5:15 PM
Sachem East
Thursday, January 24
Newfield
6:15 PM
Connetquot
Friday, January 25
William Floyd
4:00 PM
Walt Whitman
Friday, January 25
Harborfields
5:00 PM
Sayville
Friday, January 25
East Islip
5:45 PM
North Babylon
Friday, January 25
Islip
5:45 PM
Newfield
Friday, January 25
Sachem North
6:00 PM
Bay Shore
Friday, January 25
Smithtown East
6:00 PM
West Babylon
Friday, January 25
Sachem East
6:00 PM
Hampton Bays
Saturday, January 26
Oyster Bay
7:30 AM
Comsewogue
Saturday, January 26
Multi School Meet
8:00 AM
Miller Place
Saturday, January 26
Tournament
8:00 AM
Multi Team Dual
Saturday, January 26
Center Moriches
8:00 AM
NORTH FORK INV
Saturday, January 26
Connetquot
8:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 26
Port Jefferson
9:00 AM
Riverhead
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Walt Whitman
Saturday, January 26
Invitational
9:00 AM
Smithtown East
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Shoreham WR
Saturday, January 26
Newburgh Free Acad
9:00 AM
Smithtown West
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
North Babylon
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Northport
Saturday, January 26
Multi Team Dual
9:00 AM
Huntington
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Longwood
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Kings Park
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, January 26
Oyster Bay
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Deer Park
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 26
Tournament
9:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 26
Mattituck/Gpt/SHLD
9:30 AM
Sachem North
Saturday, January 26
Tournament
9:30 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 26
Tournament
10:00 AM
West Islip
Saturday, January 26
Central Islip
10:00 AM
West Babylon
Saturday, January 26
Lindenhurst
10:30 AM
Southampton
Saturday, January 26
Tournament
11:00 AM
Indiv Tournament
Saturday, January 26
Sachem East
11:00 AM
Sayville
Saturday, January 26
Tournament
11:00 AM
Centereach
Saturday, January 26
Tournament
11:00 AM
Triangular Meet
Wednesday, January 30
Huntington
4:30 PM
Bayport-Blue Point
Wednesday, January 30
Comsewogue
6:00 PM
Seaford
Friday, February 1
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Smithtown East
Saturday, February 2
League 3
12:00 AM
Smithtown West
Saturday, February 2
League 3
12:00 AM
H H Hills East
Saturday, February 2
Championships
12:00 AM
Huntington
Saturday, February 2
Tournament
7:00 AM
West Babylon
Saturday, February 2
League 4
9:00 AM
East Islip
Saturday, February 2
Championships
9:30 AM
H H Hills West
Sunday, February 3
Leagues 1,2,3,4,5
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, February 9
Championships
12:00 AM
West Babylon
Saturday, February 9
Championships
12:00 AM
Huntington
Saturday, February 9
Tournament
8:00 AM
East Islip
Saturday, February 9
SECTION XI
10:00 AM
H H Hills West
Sunday, February 10
Championships
12:00 AM
H H Hills West
Sunday, February 10
Championships
12:00 AM
West Babylon
Sunday, February 10
Championships
12:00 AM
Huntington
Sunday, February 10
Tournament
8:00 AM
East Islip
Sunday, February 10
Championships
10:00 AM
H H Hills West
Monday, February 11
Championships
12:00 AM
West Babylon
Friday, February 22
Championships
12:00 AM
Huntington
Friday, February 22
Championships
8:00 AM
East Islip
Friday, February 22
Albany
10:00 AM
H H Hills West
Saturday, February 23
Championships
12:00 AM
West Babylon
Saturday, February 23
Championships
12:00 AM
Huntington
Saturday, February 23
Championships
8:00 AM
East Islip
Saturday, February 23
Albany
10:00 AM
H H Hills West
Sunday, February 24
Championships
12:00 AM
WRESTLING NEWS
SEE ALL NEWS ARTICLES
CHAMPIONSHIPS
1/26/2019   
NYSPHSAA Wrestling Dual championship
Location : Onondaga Community College

2/2/2019   
Wrestling League Tournament

2/8/2019   
Wrestling Section XI - Div II

2/22/2019 - 2/23/2019 - 2/23/2019   
NYSPHSAA Wrestling Championships
Location : Times Union Center
COACH/SPORT RESOURCES

Maximum # of Contests: 20
Rules: NFHS
Sport Chair:  MATTEO DE VINCENZO

  Coaches Association
  2018 D1 Championships
  2018 D2 Championships

PARTNERS
 

PARTNERS
                            

ADVERTISERS