2020-21  FIELD HOCKEY
Brackets subject to change
         

    Fri, Apr 16       Sun, Apr 18   Tue, Apr 20   Thu, Apr 22          
   

 @higher
 seed
4 pm

 

 

 

@higher
 seed
 

 

@higher
seed
4 pm

 

@Centereach HS
4 pm

      *indicates
  change
 
                               
 

A BRACKET

 

 

                         
              @A1 Ward Melville                  
             

 2 pm

]                
      @A8 Smithtown West         ]  @A1 Ward Melville              
     

 

]

     > -> -> -> 

   A9 Sachem North  ]   ]            
      A9 Sachem North  ]           ]            
                    ]  A1 Ward Melville          
      A12 Walt Whitman             ]   ]        
        ]

-> -> -> ->

  _A5  Bay Shore     ]   ]        
      @A5  Bay Shore ]     11 am ] A4  Smithtown East ]   ]        
                ]       ]        
              @A4  Smithtown East ]       ]   Northport        
                        ] A Qualifier      
              @A3  Sachem East           ]        
             

 12 pm

]       ]        
      @A6 ESM                     ] A3  Sachem East     ]        
     

 7 pm

]

-> -> -> ->

  A6 ESM             ]   ]   ]        
      A11_ West Islip        ]           ]   ]        
                    ] _A2   Northport   ]        
      @A7_West Babylon             ]            
        ]

-> -> -> ->

  _A7_West Babylon     ]            
      A10 Comsewogue      ]       ]  @A2   Northport   ]            
             

  12 pm

]                
              @A2   Northport      ]              
                               
                               
                               
                         
                               
             

Sat, Apr 17

 

Mon, Apr 19

  Wed, Apr 21        
             

 @higher
 seed
2 pm

   @higher
 seed
4 pm
  @Centereach HS
 
 
 
     
 

B BRACKET

                           
                  @B1 Harborfields            
                    ]            
               B5  Sayville             ] B4  Miller Place            
                 

 3 pm

]  B4  Miller Place   ]   ]  
               @B4  Miller Place      ]       ]        
                      4 pm ]   Miller Place           
               @B3  East Islip      ]     ]

B Qualifier

     
                ]  B6  Bayport-BP           ]        
              B6  Bayport-BP       ]   ]

  B6  Bayport-BP  

]        
                    ]            
              B7  East Hampton       ]   ]            
                ]  @B2  Rocky Point  ]            
              @B2  Rocky Point    ]                
                                 
 

C BRACKET

 

 

             

C2    Babylon         

         
                        ]        
                        ]  Pierson/BH          
                     

 6 pm

]

C Qualifier

     
                        ]        
                      C1     Pierson/BH  ]