X
Central Islip
Monday, September 2
Huntington
9:00 AM
West Islip
Monday, September 2
Commack HS
9:30 AM
Bellport
Monday, September 2
William Floyd
4:00 PM
Copiague
Tuesday, September 3
Central Islip
2:30 PM
Newfield
Tuesday, September 3
Brentwood
4:00 PM
Smithtown East
Tuesday, September 3
Walt Whitman
4:00 PM
Cold Spring Harbor
Tuesday, September 3
Northport
5:00 PM
Sachem North
Wednesday, September 4
Huntington
4:00 PM
Kings Park
Wednesday, September 4
Sayville
4:00 PM
Bellport
Wednesday, September 4
Smithtown West
4:00 PM
Deer Park
Wednesday, September 4
West Islip
4:00 PM
East Islip
Wednesday, September 4
H H Hills East
4:00 PM
Hauppauge
Wednesday, September 4
Harborfields
4:00 PM
Amityville
Wednesday, September 4
H H Hills West
4:30 PM
Babylon
Wednesday, September 4
Southold
4:30 PM
Patchogue-Medford
Wednesday, September 4
North Babylon
4:30 PM
Westhampton
Wednesday, September 4
Comsewogue
4:45 PM
Mt Sinai
Wednesday, September 4
Hampton Bays
5:00 PM
West Babylon
Wednesday, September 4
Centereach
5:30 PM
Shoreham WR
Wednesday, September 4
Southampton
6:00 PM
Pierson/BH
Wednesday, September 4
Port Jefferson
4:00 PM
Islip
Wednesday, September 4
Miller Place
4:00 PM
Greenport
Wednesday, September 4
Mattituck
4:30 PM
Eastport/S Manor
Wednesday, September 4
East Hampton
4:30 PM
Riverhead Charter
Wednesday, September 4
Center Moriches
4:30 PM
Rocky Point
Wednesday, September 4
Wyandanch
4:30 PM
Elwood/J Glenn
Wednesday, September 4
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Lindenhurst
Thursday, September 5
Connetquot
4:00 PM
Newfield
Thursday, September 5
Smithtown East
4:00 PM
North Babylon
Thursday, September 5
Northport
4:00 PM
William Floyd
Thursday, September 5
Longwood
4:00 PM
Ward Melville
Thursday, September 5
Riverhead
4:00 PM
St John The Baptist
Thursday, September 5
Copiague
4:00 PM
Walt Whitman
Thursday, September 5
Sachem East
4:00 PM
Brentwood
Thursday, September 5
Central Islip
4:30 PM
Bay Shore
Thursday, September 5
Commack HS
5:00 PM
H H Hills East
Friday, September 6
Smithtown West
4:00 PM
H H Hills West
Friday, September 6
Hauppauge
4:00 PM
Mattituck
Friday, September 6
Pierson/BH
4:00 PM
Mt Sinai
Friday, September 6
Shoreham WR
4:30 PM
Rocky Point
Friday, September 6
Islip
4:30 PM
Port Jefferson
Friday, September 6
Babylon
4:30 PM
Centereach
Friday, September 6
Deer Park
5:00 PM
Westhampton
Friday, September 6
Amityville
5:00 PM
West Islip
Friday, September 6
Bellport
5:00 PM
Harborfields
Friday, September 6
Eastport/S Manor
5:30 PM
East Islip
Friday, September 6
West Babylon
4:00 PM
Riverhead Charter
Friday, September 6
Greenport
4:00 PM
Miller Place
Friday, September 6
Kings Park
4:00 PM
Southampton
Friday, September 6
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Hampton Bays
Friday, September 6
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Comsewogue
Friday, September 6
East Hampton
4:30 PM
Center Moriches
Friday, September 6
Southold
4:30 PM
Wyandanch
Friday, September 6
Sayville
4:30 PM
Walt Whitman
Saturday, September 7
Tournament
9:00 AM
Ward Melville
Saturday, September 7
Sachem North
10:00 AM
William Floyd
Saturday, September 7
North Babylon
10:00 AM
Central Islip
Saturday, September 7
Patchogue-Medford
10:00 AM
Commack HS
Saturday, September 7
Copiague
10:00 AM
Bay Shore
Saturday, September 7
Connetquot
10:00 AM
Smithtown East
Saturday, September 7
Huntington
10:00 AM
Longwood
Saturday, September 7
Brentwood
10:00 AM
Northport
Saturday, September 7
Newfield
10:00 AM
Sachem East
Saturday, September 7
Riverhead
10:00 AM
Sayville
Monday, September 9
Islip
4:00 PM
Bellport
Monday, September 9
Centereach
4:00 PM
Central Islip
Monday, September 9
Commack HS
4:00 PM
Babylon
Monday, September 9
Mattituck
4:30 PM
Smithtown West
Monday, September 9
West Islip
6:00 PM
Hauppauge
Monday, September 9
Westhampton
4:00 PM
Eastport/S Manor
Monday, September 9
H H Hills West
4:00 PM
Deer Park
Monday, September 9
East Islip
4:00 PM
Pierson/BH
Monday, September 9
Riverhead Charter
4:00 PM
Miller Place
Monday, September 9
Rocky Point
4:00 PM
Kings Park
Monday, September 9
Wyandanch
4:30 PM
Southold
Monday, September 9
Port Jefferson
4:30 PM
Southampton
Monday, September 9
Mt Sinai
4:30 PM
East Hampton
Monday, September 9
Harborfields
4:30 PM
Greenport
Monday, September 9
Center Moriches
4:30 PM
Bayport-Blue Point
Monday, September 9
Shoreham WR
4:30 PM
Brentwood
Tuesday, September 10
William Floyd
4:00 PM
Copiague
Tuesday, September 10
Connetquot
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, September 10
Sachem East
4:00 PM
West Babylon
Tuesday, September 10
H H Hills East
4:00 PM
Huntington
Tuesday, September 10
Northport
5:00 PM
Newfield
Tuesday, September 10
North Babylon
5:00 PM
Elwood/J Glenn
Tuesday, September 10
Hampton Bays
5:15 PM
Amityville
Tuesday, September 10
Comsewogue
6:30 PM
Bay Shore
Tuesday, September 10
Lindenhurst
4:00 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, September 10
Longwood
4:00 PM
Riverhead
Tuesday, September 10
Walt Whitman
4:45 PM
Islip
Wednesday, September 11
Kings Park
4:00 PM
Westhampton
Wednesday, September 11
Eastport/S Manor
4:15 PM
Shoreham WR
Wednesday, September 11
Elwood/J Glenn
5:00 PM
Mt Sinai
Wednesday, September 11
Bayport-Blue Point
4:00 PM
Miller Place
Wednesday, September 11
Wyandanch
4:30 PM
Rocky Point
Wednesday, September 11
Sayville
4:30 PM
Southampton
Wednesday, September 11
Hampton Bays
4:30 PM
Riverhead Charter
Thursday, September 12
Babylon
4:00 PM
Mattituck
Thursday, September 12
Southold
4:00 PM
H H Hills East
Thursday, September 12
West Islip
4:00 PM
Centereach
Thursday, September 12
Smithtown West
4:00 PM
H H Hills West
Thursday, September 12
East Hampton
4:30 PM
West Babylon
Thursday, September 12
Deer Park
4:30 PM
Connetquot
Thursday, September 12
Commack HS
5:00 PM
Harborfields
Thursday, September 12
Comsewogue
5:30 PM
East Islip
Thursday, September 12
Bellport
4:00 PM
Amityville
Thursday, September 12
Hauppauge
4:30 PM
Center Moriches
Thursday, September 12
Port Jefferson
4:30 PM
Lindenhurst
Friday, September 13
Copiague
4:00 PM
North Babylon
Friday, September 13
Huntington
4:00 PM
Sachem East
Friday, September 13
Ward Melville
4:00 PM
Longwood
Friday, September 13
Central Islip
4:30 PM
William Floyd
Friday, September 13
Patchogue-Medford
6:00 PM
Northport
Friday, September 13
Smithtown East
6:30 PM
Walt Whitman
Friday, September 13
Sachem North
4:00 PM
Wyandanch
Saturday, September 14
Islip
9:00 AM
Kings Park
Saturday, September 14
Rocky Point
10:00 AM
Greenport
Saturday, September 14
Pierson/BH
10:00 AM
Hampton Bays
Saturday, September 14
Shoreham WR
10:00 AM
Eastport/S Manor
Saturday, September 14
Center Moriches
7:00 PM
Bayport-Blue Point
Saturday, September 14
Southampton
10:00 AM
Elwood/J Glenn
Saturday, September 14
Mt Sinai
10:00 AM
Sayville
Saturday, September 14
Miller Place
10:00 AM
Centereach
Monday, September 16
West Islip
4:00 PM
Hampton Bays
Monday, September 16
Wyandanch
4:30 PM
Harborfields
Monday, September 16
H H Hills West
4:30 PM
Hauppauge
Monday, September 16
Comsewogue
4:30 PM
Bayport-Blue Point
Monday, September 16
Sayville
4:30 PM
Southampton
Monday, September 16
Miller Place
4:30 PM
Elwood/J Glenn
Monday, September 16
Kings Park
4:30 PM
Mt Sinai
Monday, September 16
Rocky Point
4:30 PM
Shoreham WR
Monday, September 16
Islip
5:00 PM
Smithtown West
Monday, September 16
East Islip
5:30 PM
Pierson/BH
Monday, September 16
Center Moriches
6:00 PM
Bellport
Monday, September 16
West Babylon
4:00 PM
Deer Park
Monday, September 16
H H Hills East
4:00 PM
Eastport/S Manor
Monday, September 16
Amityville
4:00 PM
East Hampton
Monday, September 16
Westhampton
4:30 PM
Babylon
Monday, September 16
Greenport
4:30 PM
Port Jefferson
Monday, September 16
Mattituck
4:30 PM
Southold
Monday, September 16
Riverhead Charter
4:30 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, September 17
Sachem North
4:30 PM
Lindenhurst
Tuesday, September 17
North Babylon
4:30 PM
Bay Shore
Tuesday, September 17
Newfield
4:30 PM
Brentwood
Tuesday, September 17
Riverhead
4:30 PM
Central Islip
Tuesday, September 17
Ward Melville
4:30 PM
Copiague
Tuesday, September 17
Huntington
4:30 PM
Commack HS
Tuesday, September 17
Smithtown East
4:30 PM
Longwood
Tuesday, September 17
Sachem East
5:00 PM
William Floyd
Tuesday, September 17
Walt Whitman
5:00 PM
Connetquot
Wednesday, September 18
Northport
5:00 PM
West Babylon
Wednesday, September 18
Smithtown West
5:15 PM
East Islip
Thursday, September 19
West Islip
4:00 PM
Pierson/BH
Thursday, September 19
Babylon
4:00 PM
Rocky Point
Thursday, September 19
Hampton Bays
4:30 PM
Sayville
Thursday, September 19
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Miller Place
Thursday, September 19
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Kings Park
Thursday, September 19
Shoreham WR
4:30 PM
H H Hills East
Thursday, September 19
Centereach
4:30 PM
Islip
Thursday, September 19
Mt Sinai
4:30 PM
Amityville
Thursday, September 19
East Hampton
4:30 PM
Wyandanch
Thursday, September 19
Southampton
4:30 PM
Westhampton
Thursday, September 19
Harborfields
5:00 PM
Comsewogue
Thursday, September 19
H H Hills West
4:00 PM
Hauppauge
Thursday, September 19
Eastport/S Manor
4:00 PM
Deer Park
Thursday, September 19
Bellport
4:00 PM
Riverhead Charter
Thursday, September 19
Port Jefferson
4:00 PM
Southold
Friday, September 20
Greenport
3:30 PM
Sachem North
Friday, September 20
Brentwood
4:03 PM
Sachem East
Friday, September 20
Central Islip
4:30 PM
Riverhead
Friday, September 20
William Floyd
4:30 PM
North Babylon
Friday, September 20
Connetquot
4:30 PM
Walt Whitman
Friday, September 20
Longwood
4:30 PM
Northport
Friday, September 20
Commack HS
5:00 PM
Newfield
Friday, September 20
Lindenhurst
5:00 PM
Center Moriches
Friday, September 20
Mattituck
5:00 PM
Huntington
Friday, September 20
Bay Shore
5:15 PM
Smithtown East
Friday, September 20
Copiague
5:30 PM
Eastport/S Manor
Saturday, September 21
Comsewogue
10:00 AM
Ward Melville
Saturday, September 21
Patchogue-Medford
10:00 AM
East Hampton
Monday, September 23
Hauppauge
4:30 PM
Connetquot
Monday, September 23
Newfield
4:30 PM
Hampton Bays
Monday, September 23
Islip
4:30 PM
Bayport-Blue Point
Monday, September 23
Wyandanch
4:30 PM
Southold
Monday, September 23
Pierson/BH
4:30 PM
Southampton
Monday, September 23
Rocky Point
4:30 PM
Elwood/J Glenn
Monday, September 23
Miller Place
4:30 PM
Mt Sinai
Monday, September 23
Kings Park
5:00 PM
Shoreham WR
Monday, September 23
Sayville
5:00 PM
West Islip
Monday, September 23
West Babylon
5:00 PM
Harborfields
Monday, September 23
Amityville
5:15 PM
Centereach
Monday, September 23
East Islip
5:15 PM
Smithtown West
Monday, September 23
Deer Park
5:30 PM
Babylon
Monday, September 23
Center Moriches
7:00 PM
Bellport
Monday, September 23
H H Hills East
4:00 PM
H H Hills West
Monday, September 23
Westhampton
4:00 PM
Mattituck
Monday, September 23
Riverhead Charter
4:00 PM
Port Jefferson
Monday, September 23
Greenport
4:30 PM
Patchogue-Medford
Tuesday, September 24
Sachem East
4:30 PM
Lindenhurst
Tuesday, September 24
Huntington
4:30 PM
Longwood
Tuesday, September 24
Riverhead
4:30 PM
Brentwood
Tuesday, September 24
Ward Melville
4:30 PM
Copiague
Tuesday, September 24
Northport
4:30 PM
William Floyd
Tuesday, September 24
Sachem North
4:30 PM
Commack HS
Tuesday, September 24
North Babylon
5:00 PM
Central Islip
Tuesday, September 24
Walt Whitman
5:00 PM
Mattituck
Tuesday, September 24
Eastport/S Manor
6:00 PM
Bay Shore
Wednesday, September 25
Smithtown East
5:00 PM
H H Hills West
Thursday, September 26
Amityville
4:00 PM
H H Hills East
Thursday, September 26
East Islip
4:00 PM
Islip
Thursday, September 26
Southampton
4:30 PM
Kings Park
Thursday, September 26
Hampton Bays
4:30 PM
Miller Place
Thursday, September 26
Shoreham WR
4:30 PM
Port Jefferson
Thursday, September 26
Pierson/BH
4:30 PM
Rocky Point
Thursday, September 26
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Southold
Thursday, September 26
Babylon
4:30 PM
Sayville
Thursday, September 26
Mt Sinai
4:30 PM
Wyandanch
Thursday, September 26
Elwood/J Glenn
4:30 PM
West Islip
Thursday, September 26
Deer Park
5:00 PM
Harborfields
Thursday, September 26
Hauppauge
5:00 PM
Huntington
Thursday, September 26
Connetquot
5:30 PM
Smithtown West
Thursday, September 26
Bellport
5:30 PM
Walt Whitman
Thursday, September 26
Patchogue-Medford
6:00 PM
Mattituck
Thursday, September 26
Greenport
4:00 PM
Centereach
Thursday, September 26
West Babylon
4:00 PM
Comsewogue
Thursday, September 26
Westhampton
4:00 PM
Center Moriches
Thursday, September 26
Riverhead Charter
4:30 PM
East Hampton
Thursday, September 26
Eastport/S Manor
4:30 PM
North Babylon
Friday, September 27
Copiague
4:30 PM
Newfield
Friday, September 27
Commack HS
4:30 PM
Sachem East
Friday, September 27
Brentwood
4:30 PM
Sachem North
Friday, September 27
Longwood
4:30 PM
Riverhead
Friday, September 27
Central Islip
4:30 PM
Ward Melville
Friday, September 27
William Floyd
4:30 PM
Northport
Friday, September 27
Bay Shore
5:15 PM
Smithtown East
Friday, September 27
Lindenhurst
5:30 PM
Southampton
Saturday, September 28
Kings Park
10:00 AM
Mt Sinai
Saturday, September 28
Miller Place
10:00 AM
Elwood/J Glenn
Saturday, September 28
Rocky Point
10:00 AM
Center Moriches
Saturday, September 28
Westhampton
10:00 AM
Shoreham WR
Saturday, September 28
Wyandanch
10:00 AM
Greenport
Saturday, September 28
Southold
12:00 PM
Bayport-Blue Point
Saturday, September 28
Islip
1:00 PM
Bay Shore
Monday, September 30
North Babylon
4:30 PM
Brentwood
Monday, September 30
Walt Whitman
4:30 PM
Copiague
Monday, September 30
Newfield
4:30 PM
Lindenhurst
Monday, September 30
Northport
4:30 PM
Patchogue-Medford
Monday, September 30
Riverhead
4:30 PM
William Floyd
Monday, September 30
Sachem East
4:30 PM
Longwood
Monday, September 30
Ward Melville
5:00 PM
Commack HS
Monday, September 30
Huntington
5:00 PM
Central Islip
Monday, September 30
Sachem North
5:00 PM
Connetquot
Monday, September 30
Smithtown East
5:00 PM
Deer Park
Tuesday, October 1
Centereach
4:00 PM
Hauppauge
Tuesday, October 1
H H Hills West
4:00 PM
Bellport
Tuesday, October 1
West Islip
4:00 PM
Pierson/BH
Tuesday, October 1
Mattituck
4:00 PM
Smithtown West
Tuesday, October 1
H H Hills East
4:00 PM
West Babylon
Tuesday, October 1
East Islip
4:30 PM
Wyandanch
Tuesday, October 1
Mt Sinai
4:30 PM
Rocky Point
Tuesday, October 1
Shoreham WR
4:30 PM
Sayville
Tuesday, October 1
Southampton
4:30 PM
Miller Place
Tuesday, October 1
Hampton Bays
4:30 PM
Kings Park
Tuesday, October 1
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Islip
Tuesday, October 1
Elwood/J Glenn
4:30 PM
East Hampton
Tuesday, October 1
Comsewogue
4:30 PM
Southold
Tuesday, October 1
Center Moriches
6:00 PM
Eastport/S Manor
Tuesday, October 1
Harborfields
4:00 PM
Greenport
Tuesday, October 1
Riverhead Charter
4:30 PM
Babylon
Tuesday, October 1
Port Jefferson
4:30 PM
Amityville
Tuesday, October 1
Westhampton
4:30 PM
Copiague
Wednesday, October 2
Commack HS
5:00 PM
Ward Melville
Wednesday, October 2
Walt Whitman
5:00 PM
Copiague
Saturday, October 5
Bay Shore
10:00 AM
Bellport
Saturday, October 5
Bellmore Kennedy
10:00 AM
Smithtown East
Saturday, October 5
North Babylon
10:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, October 5
Brentwood
10:00 AM
Huntington
Saturday, October 5
Newfield
10:00 AM
Commack HS
Saturday, October 5
Lindenhurst
1:00 PM
Central Islip
Saturday, October 5
William Floyd
2:00 PM
West Islip
Saturday, October 5
Smithtown West
2:00 PM
Sachem North
Saturday, October 5
Riverhead
10:00 AM
Sayville
Monday, October 7
Kings Park
4:00 PM
Riverhead Charter
Monday, October 7
Pierson/BH
4:00 PM
Mattituck
Monday, October 7
Babylon
4:00 PM
Comsewogue
Monday, October 7
Amityville
4:00 PM
Centereach
Monday, October 7
Bellport
5:00 PM
Westhampton
Monday, October 7
Hauppauge
5:00 PM
Copiague
Monday, October 7
Sachem North
5:30 PM
Miller Place
Monday, October 7
Islip
6:30 PM
East Islip
Monday, October 7
Deer Park
4:00 PM
H H Hills East
Monday, October 7
West Babylon
4:00 PM
H H Hills West
Monday, October 7
Eastport/S Manor
4:00 PM
Harborfields
Monday, October 7
East Hampton
4:30 PM
Hampton Bays
Monday, October 7
Mt Sinai
4:30 PM
Center Moriches
Monday, October 7
Greenport
4:30 PM
Bayport-Blue Point
Monday, October 7
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Port Jefferson
Monday, October 7
Southold
4:30 PM
Southampton
Monday, October 7
Shoreham WR
4:30 PM
Wyandanch
Monday, October 7
Rocky Point
4:30 PM
Riverhead
Tuesday, October 8
Ward Melville
4:00 PM
Hampton Bays
Tuesday, October 8
Sayville
4:30 PM
Sachem East
Tuesday, October 8
Walt Whitman
4:45 PM
Longwood
Tuesday, October 8
William Floyd
5:00 PM
Connetquot
Tuesday, October 8
Lindenhurst
5:00 PM
Commack HS
Tuesday, October 8
Bay Shore
5:00 PM
Northport
Tuesday, October 8
North Babylon
5:15 PM
Smithtown East
Tuesday, October 8
Newfield
5:30 PM
Central Islip
Tuesday, October 8
Brentwood
4:00 PM
Comsewogue
Wednesday, October 9
Harborfields
4:00 PM
Bellport
Wednesday, October 9
East Islip
4:00 PM
Hauppauge
Wednesday, October 9
Amityville
4:00 PM
Southold
Wednesday, October 9
Mattituck
4:30 PM
West Islip
Wednesday, October 9
H H Hills East
5:00 PM
Smithtown West
Wednesday, October 9
Centereach
5:30 PM
Pierson/BH
Wednesday, October 9
Greenport
4:00 PM
Kings Park
Wednesday, October 9
Miller Place
4:00 PM
Islip
Wednesday, October 9
Rocky Point
4:00 PM
Deer Park
Wednesday, October 9
West Babylon
4:00 PM
Eastport/S Manor
Wednesday, October 9
Westhampton
4:00 PM
East Hampton
Wednesday, October 9
H H Hills West
4:30 PM
Babylon
Wednesday, October 9
Riverhead Charter
4:30 PM
Port Jefferson
Wednesday, October 9
Center Moriches
4:30 PM
Sayville
Wednesday, October 9
Wyandanch
4:30 PM
Shoreham WR
Wednesday, October 9
Mt Sinai
4:30 PM
Elwood/J Glenn
Wednesday, October 9
Southampton
6:00 PM
Sachem North
Thursday, October 10
Ward Melville
4:00 PM
Brentwood
Thursday, October 10
Longwood
4:00 PM
Bayport-Blue Point
Thursday, October 10
Hampton Bays
4:30 PM
Patchogue-Medford
Thursday, October 10
Central Islip
4:30 PM
Connetquot
Thursday, October 10
Bay Shore
5:00 PM
Huntington
Thursday, October 10
Smithtown East
5:15 PM
Newfield
Thursday, October 10
Northport
4:00 PM
Riverhead
Thursday, October 10
Sachem East
4:00 PM
East Islip
Monday, October 14
Smithtown West
1:00 PM
Islip
Tuesday, October 15
Sayville
4:00 PM
H H Hills West
Tuesday, October 15
Harborfields
4:00 PM
Rocky Point
Tuesday, October 15
Miller Place
4:00 PM
Sachem East
Tuesday, October 15
Sachem North
4:00 PM
Greenport
Tuesday, October 15
Babylon
4:30 PM
Center Moriches
Tuesday, October 15
Pierson/BH
4:30 PM
Westhampton
Tuesday, October 15
East Hampton
4:30 PM
Shoreham WR
Tuesday, October 15
Bayport-Blue Point
5:00 PM
West Babylon
Tuesday, October 15
Bellport
5:00 PM
West Islip
Tuesday, October 15
Centereach
5:00 PM
Connetquot
Tuesday, October 15
Copiague
5:00 PM
H H Hills East
Tuesday, October 15
Deer Park
4:00 PM
Comsewogue
Tuesday, October 15
Hauppauge
4:00 PM
Riverhead Charter
Tuesday, October 15
Southold
4:00 PM
Mattituck
Tuesday, October 15
Port Jefferson
4:00 PM
Amityville
Tuesday, October 15
Eastport/S Manor
4:30 PM
Hampton Bays
Tuesday, October 15
Elwood/J Glenn
4:30 PM
Wyandanch
Tuesday, October 15
Kings Park
4:30 PM
Mt Sinai
Tuesday, October 15
Southampton
6:00 PM
North Babylon
Wednesday, October 16
Newfield
4:00 PM
William Floyd
Wednesday, October 16
Brentwood
4:30 PM
Longwood
Wednesday, October 16
Patchogue-Medford
5:00 PM
Northport
Wednesday, October 16
Huntington
5:00 PM
Lindenhurst
Wednesday, October 16
Bay Shore
5:00 PM
Walt Whitman
Wednesday, October 16
Riverhead
4:00 PM
East Hampton
Thursday, October 17
Amityville
4:30 PM
Babylon
Thursday, October 17
Pierson/BH
4:30 PM
West Islip
Thursday, October 17
East Islip
5:30 PM
Smithtown West
Thursday, October 17
West Babylon
5:30 PM
Mattituck
Thursday, October 17
Center Moriches
6:00 PM
Kings Park
Thursday, October 17
Islip
4:00 PM
Sayville
Thursday, October 17
Rocky Point
4:00 PM
Bellport
Thursday, October 17
Deer Park
4:00 PM
Centereach
Thursday, October 17
H H Hills East
4:00 PM
Harborfields
Thursday, October 17
Westhampton
4:30 PM
H H Hills West
Thursday, October 17
Comsewogue
4:30 PM
Port Jefferson
Thursday, October 17
Riverhead Charter
4:30 PM
Hampton Bays
Thursday, October 17
Southampton
6:00 PM
Eastport/S Manor
Friday, October 18
Hauppauge
4:00 PM
Patchogue-Medford
Friday, October 18
William Floyd
4:00 PM
Ward Melville
Friday, October 18
Sachem East
4:00 PM
Elwood/J Glenn
Friday, October 18
Shoreham WR
4:30 PM
Bayport-Blue Point
Friday, October 18
Mt Sinai
4:30 PM
Commack HS
Friday, October 18
Connetquot
5:00 PM
Huntington
Friday, October 18
North Babylon
5:15 PM
Smithtown East
Friday, October 18
Northport
5:30 PM
Wyandanch
Friday, October 18
Miller Place
6:00 PM
Copiague
Friday, October 18
Lindenhurst
4:00 PM
Central Islip
Friday, October 18
Longwood
4:00 PM
Sachem North
Friday, October 18
Walt Whitman
4:45 PM
Lindenhurst
Monday, October 21
Commack HS
4:00 PM
Deer Park
Monday, October 21
Smithtown West
4:00 PM
Hauppauge
Monday, October 21
East Hampton
4:30 PM
H H Hills East
Monday, October 21
Bellport
4:30 PM
Center Moriches
Monday, October 21
Babylon
4:30 PM
Amityville
Monday, October 21
Harborfields
4:30 PM
Southampton
Monday, October 21
Bayport-Blue Point
4:30 PM
Rocky Point
Monday, October 21
Kings Park
4:30 PM
Westhampton
Monday, October 21
H H Hills West
4:30 PM
Mt Sinai
Monday, October 21
Elwood/J Glenn
5:00 PM
East Islip
Monday, October 21
Centereach
5:00 PM
Miller Place
Monday, October 21
Sayville
6:00 PM
West Babylon
Monday, October 21
West Islip
6:00 PM
Riverhead Charter
Monday, October 21
Mattituck
4:00 PM
Pierson/BH
Monday, October 21
Southold
4:00 PM
Comsewogue
Monday, October 21
Eastport/S Manor
4:00 PM
Greenport
Monday, October 21
Port Jefferson
4:30 PM
Islip
Monday, October 21
Wyandanch
4:30 PM
Shoreham WR
Monday, October 21
Hampton Bays
4:30 PM
Walt Whitman
Tuesday, October 22
Ward Melville
4:00 PM
Bay Shore
Tuesday, October 22
Copiague
4:00 PM
Riverhead
Tuesday, October 22
Sachem North
4:00 PM
North Babylon
Tuesday, October 22
Smithtown East
4:00 PM
William Floyd
Tuesday, October 22
Central Islip
4:30 PM
Brentwood
Tuesday, October 22
Patchogue-Medford
6:00 PM
Newfield
Tuesday, October 22
Huntington
4:00 PM
BOYS SOCCER NEWS
SEE ALL NEWS ARTICLES
CHAMPIONSHIPS
TO PURCHASE TICKETS GO TO:                                                

https://gofan.co/app/school/NYSPHSAAXI  

2023-24
See brackets for Section XI Tournament
http://www.sectionxi.org/TOUR/bsoccer.htm 

Regional Semi-Finals, Mitchel Field
Oct 31
Class B: Babylon at Carle Place, 12 pm
Class B: https://www.nfhsnetwork.com/events/nysphsaa/gamea9da66406

Class C: Pierson at Evergreen Charter, 2:30 pm
Class C: https://www.nfhsnetwork.com/events/nysphsaa/gamfdf117995c

to purchase tickets for Class C
https://gofan.co/app/school/NYSPHSAA8 

Regional Finals
Nov 4
Class A: Kings Park at Mineola, Farmingdale College, 5 pm
Class B: winner of Sec I/IX at winner of Sec XI/VIII (if at Sec XI, DIP, 3 pm)
Class C: winner of Sec I/IX at winner of Sec XI/VIII (if at Sec XI, DIP, 12 pm)

Nov 5
Class AA: Manhasset at Smithtown West, Pat-Med HS, 1 pm
Class AAA: East Meadow at Brentwood, Pat-Med HS, 4 pm

click below for state tournament
https://nysphsaa.org/tournaments/?id=26&path= 


COACH/SPORT RESOURCES

Maximum # of Contests: 16
Official Ball: Spalding
Rules: NFHS
Sport Chair:  MICHAEL HUEY

  Coaches Packet
  Coaches Association
  Tickets
  Suffolk County Soccer Coaches Association
  Boys Soccer Playoff Information

PARTNERS
 

PARTNERS
                                             

ADVERTISERS