X
Harborfields
Tuesday, March 9
Central Islip
4:00 PM
Deer Park/NB
Tuesday, March 9
Brentwood/BS
4:00 PM
Hauppauge/Smithtown
Tuesday, March 9
Sachem East
4:00 PM
H H Hills
Tuesday, March 9
Ward Melville
4:00 PM
Huntington/Walt Whit
Tuesday, March 9
West Babylon
4:00 PM
Lindenhurst
Tuesday, March 9
Connetquot/EI
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, March 9
Sayville/Bpt
4:00 PM
William Floyd
Tuesday, March 9
West Islip
4:00 PM
Northport/Commack
Tuesday, March 9
EH/BH/Pier
5:00 PM
Huntington/Walt Whit
Thursday, March 11
William Floyd
4:00 PM
Harborfields
Thursday, March 11
H H Hills
4:00 PM
Connetquot/EI
Thursday, March 11
Central Islip
4:00 PM
West Babylon
Thursday, March 11
Deer Park/NB
4:00 PM
Sayville/Bpt
Thursday, March 11
Hauppauge/Smithtown
4:00 PM
West Islip
Thursday, March 11
Brentwood/BS
4:00 PM
Ward Melville
Thursday, March 11
Lindenhurst
4:00 PM
Northport/Commack
Thursday, March 11
Sachem North
4:30 PM
EH/BH/Pier
Thursday, March 11
Sachem East
5:00 PM
Harborfields
Tuesday, March 16
West Islip
4:00 PM
Northport/Commack
Tuesday, March 16
H H Hills
4:30 PM
Huntington/Walt Whit
Tuesday, March 16
Connetquot/EI
4:00 PM
Hauppauge/Smithtown
Tuesday, March 16
Brentwood/BS
4:00 PM
Central Islip
Wednesday, March 17
Sachem North
4:00 PM
William Floyd
Wednesday, March 17
Deer Park/NB
4:00 PM
West Babylon
Thursday, March 18
Harborfields
4:00 PM
Sachem East
Thursday, March 18
Ward Melville
4:15 PM
West Islip
Thursday, March 18
EH/BH/Pier
5:00 PM
Sayville/Bpt
Thursday, March 18
Lindenhurst
4:00 PM
Northport/Commack
Friday, March 19
Hauppauge/Smithtown
4:30 PM
Brentwood/BS
Friday, March 19
Connetquot/EI
4:00 PM
H H Hills
Tuesday, March 23
Huntington/Walt Whit
4:00 PM
Sachem North
Tuesday, March 23
Sachem East
4:00 PM
William Floyd
Tuesday, March 23
Central Islip
4:00 PM
Deer Park/NB
Tuesday, March 23
Ward Melville
4:15 PM
Lindenhurst
Wednesday, March 24
Harborfields
4:00 PM
Sayville/Bpt
Wednesday, March 24
West Islip
4:00 PM
EH/BH/Pier
Wednesday, March 24
West Babylon
4:30 PM
Connetquot/EI
Thursday, March 25
Northport/Commack
4:30 PM
H H Hills
Thursday, March 25
Hauppauge/Smithtown
4:00 PM
Huntington/Walt Whit
Thursday, March 25
Brentwood/BS
4:00 PM
Sachem North
Friday, March 26
William Floyd
4:00 PM
Sachem East
Friday, March 26
Deer Park/NB
4:00 PM
Ward Melville
Friday, March 26
Central Islip
4:15 PM
West Babylon
Monday, March 29
Lindenhurst
10:00 AM
EH/BH/Pier
Monday, March 29
Sayville/Bpt
5:00 PM
Hauppauge/Smithtown
Tuesday, March 30
Connetquot/EI
10:00 AM
Northport/Commack
Tuesday, March 30
Huntington/Walt Whit
4:00 PM
William Floyd
Tuesday, March 30
Ward Melville
4:15 PM
H H Hills
Tuesday, March 30
Brentwood/BS
4:00 PM
Central Islip
Wednesday, March 31
Sachem East
12:00 PM
Sachem North
Wednesday, March 31
Deer Park/NB
4:00 PM
Sayville/Bpt
Tuesday, April 6
Harborfields
4:00 PM
EH/BH/Pier
Tuesday, April 6
Lindenhurst
5:00 PM
West Islip
Tuesday, April 6
West Babylon
4:30 PM
Northport/Commack
Wednesday, April 7
Brentwood/BS
4:30 PM
Huntington/Walt Whit
Wednesday, April 7
Hauppauge/Smithtown
4:00 PM
Connetquot/EI
Wednesday, April 7
H H Hills
4:15 PM
Sachem East
Thursday, April 8
William Floyd
4:00 PM
Deer Park/NB
Thursday, April 8
Central Islip
4:00 PM
Ward Melville
Thursday, April 8
Sachem North
4:15 PM
Harborfields
Friday, April 9
EH/BH/Pier
5:00 PM
Lindenhurst
Friday, April 9
West Islip
4:00 PM
West Babylon
Friday, April 9
Sayville/Bpt
4:00 PM
GIRLS SWIMMING NEWS
SEE ALL NEWS ARTICLES
CHAMPIONSHIPS

4/14 League I and III Championship
4/15 League II Championship
4/22 Section XI Diving Championship
4/24 Section XI Swimming Championship




COACH/SPORT RESOURCES

Maximum # of Contests: 15
Rules: NFHS
Sport Chair:  Rich Lionetti

  Coaches Association
  Tickets

PARTNERS
 

PARTNERS
                           

ADVERTISERS