X
Center Moriches
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
Comsewogue
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
Hampton Bays
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
LONGWOOD
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
MILLER PLACE
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
Crossover Meet
Friday, December 13
SECTION XI
5:00 PM
Suffolk West
Friday, December 13
WESTHAMPTON
5:00 PM
PORT JEFFERSON
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
ROCKY POINT
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
Sachem East
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
Southampton
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
SHOREHAM WR
Friday, December 13
Crossover Meet
5:00 PM
Smithtown East
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
Sachem North
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
SAYVILLE
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
Crossover Meet
Friday, December 13
SECTION XI
7:30 PM
ISLIP
Friday, December 13
Class Meet
7:30 PM
KINGS PARK
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
H H Hills East
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
H H Hills West
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
East Islip
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
Commack HS
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
Amityville
Friday, December 13
Crossover Meet
7:30 PM
Bellport
Friday, December 13
Multi School Meet
7:30 PM
Connetquot
Saturday, December 14
Tournament
8:00 AM
Amityville
Saturday, December 14
Invitational
8:45 AM
Hampton Bays
Saturday, December 14
St Anthonys
9:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, December 14
Invitational
9:00 AM
KINGS PARK
Saturday, December 14
Jim Mitchell Invitat
5:00 PM
HUNTINGTON
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Crossover Meet
Sunday, December 15
SECTION XI
9:00 AM
MT SINAI
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
MIDDLE COUNTRY
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Patchogue-Medford
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
HAUPPAUGE
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Connetquot
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Deer Park
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Bay Shore
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Central Islip
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
Smithtown West
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
WM FLOYD
Sunday, December 15
Crossover Meet
9:00 AM
WEST ISLIP
Sunday, December 15
Crossover Meet
11:30 AM
West Babylon
Sunday, December 15
Crossover Meet
11:30 AM
RIVERHEAD
Sunday, December 15
Crossover Meet
11:30 AM
HARBORFIELDS
Sunday, December 15
Crossover Meet
11:30 AM
Crossover Meet
Sunday, December 15
SECTION XI
11:30 AM
Indiv Event Meet
Sunday, December 15
E Hampton/BH/Pier
11:30 AM
HUNTINGTON
Wednesday, December 18
Invitational
4:00 PM
LONGWOOD
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Crossover Meet
Wednesday, December 18
SECTION XI
5:00 PM
PORT JEFFERSON
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Suffolk West
Wednesday, December 18
WESTHAMPTON
5:00 PM
Commack HS
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Center Moriches
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Amityville
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Hampton Bays
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
H H Hills East
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
SHOREHAM WR
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Southampton
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Sachem North
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
ROCKY POINT
Wednesday, December 18
Crossover Meet
5:00 PM
Sachem East
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
Smithtown East
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
H H Hills West
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
East Islip
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
Comsewogue
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
Bellport
Wednesday, December 18
Multi School Meet
7:30 PM
Patchogue-Medford
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
Crossover Meet
Wednesday, December 18
SECTION XI
7:30 PM
MILLER PLACE
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
KINGS PARK
Wednesday, December 18
Crossover Meet
7:30 PM
ISLIP
Wednesday, December 18
Class Meet
7:30 PM
HUNTINGTON
Thursday, December 19
Invitational
4:00 PM
Amityville
Thursday, December 19
Invitational
4:00 PM
Smithtown West
Thursday, December 19
Crossover Meet
4:30 PM
SAYVILLE
Thursday, December 19
Crossover Meet
5:00 PM
WM FLOYD
Thursday, December 19
Crossover Meet
5:00 PM
Crossover Meet
Thursday, December 19
SECTION XI
5:00 PM
MIDDLE COUNTRY
Thursday, December 19
Crossover Meet
5:00 PM
MT SINAI
Thursday, December 19
Crossover Meet
5:00 PM
RIVERHEAD
Thursday, December 19
Crossover Meet
5:00 PM
Bayport-Blue Pt
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:00 PM
WALT WHITMAN
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:00 PM
WEST ISLIP
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
West Babylon
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
Bay Shore
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
Central Islip
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
Connetquot
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
Deer Park
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
HAUPPAUGE
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
HARBORFIELDS
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
Crossover Meet
Thursday, December 19
SECTION XI
7:30 PM
LINDENHURST
Thursday, December 19
Crossover Meet
7:30 PM
ISLIP
Friday, December 20
Coaches Meet
4:00 PM
KINGS PARK
Friday, December 20
Invitational
5:30 PM
PORT JEFFERSON
Saturday, December 21
Invitational
8:30 AM
Bay Shore
Saturday, December 21
Invitational
8:30 AM
Amityville
Saturday, December 21
Invitational
8:30 AM
HUNTINGTON
Saturday, December 21
Invitational
1:30 PM
HUNTINGTON
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
PORT JEFFERSON
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
Patchogue-Medford
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
Crossover Meet
Sunday, December 22
SECTION XI
9:00 AM
Amityville
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
Bellport
Sunday, December 22
Multi School Meet
9:00 AM
Bay Shore
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
HAUPPAUGE
Sunday, December 22
Bishop Loughlin
9:00 AM
HAUPPAUGE
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
HARBORFIELDS
Sunday, December 22
Bishop Loughlin
9:00 AM
H H Hills West
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
Smithtown West
Sunday, December 22
Crossover Meet
9:00 AM
Southampton
Sunday, December 22
Crossover Meet
11:30 AM
WM FLOYD
Sunday, December 22
Crossover Meet
11:30 AM
Center Moriches
Sunday, December 22
Crossover Meet
11:30 AM
Commack HS
Sunday, December 22
Crossover Meet
11:30 AM
Crossover Meet
Sunday, December 22
SECTION XI
11:30 AM
Suffolk West
Sunday, December 22
WESTHAMPTON
11:30 AM
ISLIP
Sunday, December 22
Class Meet
11:30 AM
Bayport-Blue Pt
Sunday, December 22
Crossover Meet
12:00 PM
Hampton Bays
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
East Islip
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
MILLER PLACE
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
LONGWOOD
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
Crossover Meet
Sunday, December 22
SECTION XI
2:00 PM
HARBORFIELDS
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
SAYVILLE
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
Sachem North
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
ROCKY POINT
Sunday, December 22
Crossover Meet
2:00 PM
Sachem East
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
Smithtown East
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
SHOREHAM WR
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
WEST ISLIP
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
West Babylon
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
MT SINAI
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
Crossover Meet
Sunday, December 22
SECTION XI
4:30 PM
LINDENHURST
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
KINGS PARK
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
Deer Park
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
Comsewogue
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
Central Islip
Sunday, December 22
Crossover Meet
4:30 PM
WALT WHITMAN
Sunday, December 22
Crossover Meet
5:00 PM
Connetquot
Sunday, December 22
Bishop Loughlin
7:30 PM
Amityville
Monday, December 23
Invitational
9:00 AM
H H Hills West
Thursday, December 26
North Shore
9:00 AM
H H Hills East
Thursday, December 26
North Shore
9:00 AM
HUNTINGTON
Thursday, December 26
Invitational
9:00 AM
HUNTINGTON
Thursday, December 26
Invitational
9:00 AM
LONGWOOD
Thursday, December 26
Invitational
9:00 AM
WALT WHITMAN
Thursday, December 26
Invitational
9:00 AM
SHOREHAM WR
Thursday, December 26
North Shore
9:00 AM
Smithtown West
Thursday, December 26
Invitational
9:00 AM
SAYVILLE
Thursday, December 26
Invitational
9:00 AM
Deer Park
Thursday, December 26
Invitational
12:00 PM
RIVERHEAD
Friday, December 27
Invitational
12:00 AM
Connetquot
Friday, December 27
Invitational
8:00 AM
Bay Shore
Friday, December 27
North Shore
9:00 AM
Central Islip
Friday, December 27
St Anthonys
9:00 AM
Commack HS
Friday, December 27
Invitational
9:00 AM
HUNTINGTON
Friday, December 27
Invitational
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Saturday, December 28
Invitational
6:00 PM
Patchogue-Medford
Monday, December 30
Invitational
12:00 AM
West Babylon
Monday, December 30
Invitational
12:00 AM
HUNTINGTON
Monday, December 30
Invitational
9:00 AM
H H Hills West
Monday, December 30
Invitational
9:00 AM
HAUPPAUGE
Monday, December 30
Invitational
9:00 AM
Sachem North
Monday, December 30
Invitational
2:00 PM
Babylon
Friday, January 3
Hispanic Games
1:00 PM
Bay Shore
Friday, January 3
Hispanic Games
4:00 PM
KINGS PARK
Saturday, January 4
Invitational
12:00 AM
Sachem East
Saturday, January 4
Invitational
8:00 AM
SHOREHAM WR
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Smithtown East
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Sachem East
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
LINDENHURST
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, January 4
Invitational
9:00 AM
Crossover Meet
Saturday, January 4
SECTION XI
9:00 AM
MIDDLE COUNTRY
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 4
Invitational
9:00 AM
Center Moriches
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Central Islip
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, January 4
Hispanic Games
9:00 AM
HARBORFIELDS
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Deer Park
Saturday, January 4
Hispanic Games
9:00 AM
East Islip
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 4
Crossover Meet
9:30 AM
Bay Shore
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
Bellport
Saturday, January 4
Multi School Meet
11:30 AM
Connetquot
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
MT SINAI
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
Crossover Meet
Saturday, January 4
SECTION XI
11:30 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
KINGS PARK
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
HUNTINGTON
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
LONGWOOD
Saturday, January 4
Crossover Meet
11:30 AM
Suffolk West
Saturday, January 4
WESTHAMPTON
2:00 PM
Crossover Meet
Saturday, January 4
SECTION XI
2:00 PM
Comsewogue
Saturday, January 4
Crossover Meet
2:00 PM
H H Hills East
Saturday, January 4
Crossover Meet
2:00 PM
Bayport-Blue Pt
Saturday, January 4
Crossover Meet
2:00 PM
ROCKY POINT
Saturday, January 4
Crossover Meet
2:00 PM
West Babylon
Saturday, January 4
Crossover Meet
2:00 PM
WEST ISLIP
Saturday, January 4
Crossover Meet
2:00 PM
WALT WHITMAN
Saturday, January 4
Crossover Meet
3:00 PM
WM FLOYD
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
Sachem North
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
SAYVILLE
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
Southampton
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
Smithtown West
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
Amityville
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
H H Hills West
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
HAUPPAUGE
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
Crossover Meet
Saturday, January 4
SECTION XI
4:30 PM
RIVERHEAD
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
PORT JEFFERSON
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
MILLER PLACE
Saturday, January 4
Crossover Meet
4:30 PM
ISLIP
Saturday, January 4
Class Meet
4:30 PM
Bayport-Blue Pt
Saturday, January 4
Hispanic Games
7:00 PM
West Babylon
Wednesday, January 8
Millrose Qualifier
12:00 AM
LONGWOOD
Wednesday, January 8
Invitational
9:00 AM
Commack HS
Wednesday, January 8
Millrose Qualifier
4:00 PM
Bay Shore
Wednesday, January 8
Millrose Qualifier
4:00 PM
H H Hills East
Wednesday, January 8
Millrose Qualifier
4:00 PM
RIVERHEAD
Wednesday, January 8
Millrose Qualifier
6:00 PM
Smithtown West
Wednesday, January 8
Invitational
6:00 PM
SAYVILLE
Wednesday, January 8
Invitational
6:00 PM
HUNTINGTON
Wednesday, January 8
Millrose Qualifier
8:00 PM
PORT JEFFERSON
Friday, January 10
Yale
9:00 AM
Smithtown West
Saturday, January 11
Stanner Games
12:00 AM
RIVERHEAD
Saturday, January 11
Stanner Games
6:00 AM
ROCKY POINT
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
ROCKY POINT
Saturday, January 11
Stanner Games
9:00 AM
SAYVILLE
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Sachem North
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Smithtown West
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Sachem East
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
SHOREHAM WR
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Smithtown East
Saturday, January 11
Stanner Games
9:00 AM
West Babylon
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
WM FLOYD
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
WEST ISLIP
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
PORT JEFFERSON
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Suffolk West
Saturday, January 11
WESTHAMPTON
9:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Frosh/Soph Meet
Saturday, January 11
SECTION XI
9:00 AM
MIDDLE COUNTRY
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, January 11
Stanner Games
9:00 AM
ISLIP
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
LONGWOOD
Saturday, January 11
Invitational
9:00 AM
LINDENHURST
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
KINGS PARK
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, January 11
Stanner Games
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, January 11
Stanner Games
9:00 AM
HAUPPAUGE
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
HARBORFIELDS
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Hampton Bays
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
East Islip
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Deer Park
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Central Islip
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 11
Stanner Games
9:00 AM
Center Moriches
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Babylon
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Amityville
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
Bellport
Saturday, January 11
Multi School Meet
9:00 AM
Bellport
Saturday, January 11
Mt Vernon
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Saturday, January 11
Stanner Games
9:30 AM
RIVERHEAD
Saturday, January 11
Frosh/Soph Meet
5:00 PM
HUNTINGTON
Friday, January 17
Invitational
9:00 AM
Central Islip
Friday, January 17
Championships
11:30 AM
HARBORFIELDS
Friday, January 17
League 4
5:00 PM
HAUPPAUGE
Friday, January 17
League 4
5:00 PM
ISLIP
Friday, January 17
League 4
5:00 PM
Suffolk West
Friday, January 17
WESTHAMPTON
5:00 PM
League 4
Friday, January 17
KINGS PARK
5:00 PM
League 4
Friday, January 17
SECTION XI
5:00 PM
SAYVILLE
Friday, January 17
Championships
5:00 PM
SHOREHAM WR
Friday, January 17
Championships
5:30 PM
ROCKY POINT
Friday, January 17
League 4
7:30 PM
MILLER PLACE
Friday, January 17
League 4
7:30 PM
Amityville
Friday, January 17
League 4
7:30 PM
Babylon
Saturday, January 18
League 5
9:00 AM
Hampton Bays
Saturday, January 18
Championships
9:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, January 18
Invitational
9:00 AM
Southampton
Saturday, January 18
Crossover Meet
9:00 AM
LONGWOOD
Saturday, January 18
Invitational
11:30 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 18
Championships
11:30 AM
LINDENHURST
Saturday, January 18
League 2
2:00 PM
H H Hills East
Saturday, January 18
League 3
2:00 PM
Connetquot
Saturday, January 18
League 1
2:00 PM
Smithtown East
Saturday, January 18
Championships
2:00 PM
WEST ISLIP
Saturday, January 18
League 3
4:30 PM
Championships
Saturday, January 18
Deer Park
4:30 PM
MT SINAI
Sunday, January 19
League 5
9:00 AM
League 5, 1, 2, 3
Sunday, January 19
SECTION XI
9:00 AM
PORT JEFFERSON
Sunday, January 19
League 5
9:00 AM
HUNTINGTON
Sunday, January 19
Invitational
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Sunday, January 19
League 1
9:00 AM
Center Moriches
Sunday, January 19
Leagues 1,2,3,4,5
9:00 AM
Commack HS
Sunday, January 19
Invitational
11:30 AM
MIDDLE COUNTRY
Sunday, January 19
Leagues 1,2,3,4,5
11:30 AM
WM FLOYD
Sunday, January 19
Championships
11:30 AM
Sachem East
Sunday, January 19
League 1
11:30 AM
RIVERHEAD
Sunday, January 19
League 1
11:30 AM
Smithtown West
Sunday, January 19
Championships
1:30 PM
Sachem North
Sunday, January 19
League 2
2:00 PM
League 5, 1, 2, 3
Sunday, January 19
SECTION XI
2:00 PM
HUNTINGTON
Sunday, January 19
Championships
2:00 PM
Bay Shore
Sunday, January 19
Championships
2:00 PM
Bellport
Sunday, January 19
Multi School Meet
4:30 PM
Comsewogue
Sunday, January 19
League 3
4:30 PM
East Islip
Sunday, January 19
Championships
4:30 PM
H H Hills West
Sunday, January 19
League 3
4:30 PM
West Babylon
Sunday, January 19
Leagues 1,2,3,4,5
4:30 PM
Pole Vault
Monday, January 20
SECTION XI
8:00 AM
KINGS PARK
Monday, January 20
Pole Vault
8:00 AM
Smithtown East
Saturday, January 25
Invitational
12:00 AM
PORT JEFFERSON
Saturday, January 25
Invitational
8:00 AM
Patchogue-Medford
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Suffolk West
Saturday, January 25
WESTHAMPTON
9:00 AM
Coaches Meet
Saturday, January 25
SECTION XI
9:00 AM
MT SINAI
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
KINGS PARK
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
LINDENHURST
Saturday, January 25
Coaches Meet
9:00 AM
MILLER PLACE
Saturday, January 25
Coaches Meet
9:00 AM
LONGWOOD
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
LONGWOOD
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
ISLIP
Saturday, January 25
oos contest
9:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, January 25
Coaches Meet
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
H H Hills East
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
HARBORFIELDS
Saturday, January 25
Multi School Meet
9:00 AM
HAUPPAUGE
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
East Islip
Saturday, January 25
Coaches Meet
9:00 AM
Deer Park
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Bellport
Saturday, January 25
Multi School Meet
9:00 AM
Amityville
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Babylon
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Central Islip
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Commack HS
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Center Moriches
Saturday, January 25
Tournament
9:00 AM
Southampton
Saturday, January 25
Crossover Meet
9:00 AM
Sachem East
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
SHOREHAM WR
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
Sachem North
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
SAYVILLE
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
RIVERHEAD
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
ROCKY POINT
Saturday, January 25
Coaches Meet
9:00 AM
Smithtown West
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
West Babylon
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
WEST ISLIP
Saturday, January 25
Invitational
9:00 AM
West Babylon
Sunday, January 26
Invitational
12:00 AM
West Babylon
Saturday, February 1
Championships
9:00 AM
ROCKY POINT
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
SAYVILLE
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
SHOREHAM WR
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
Center Moriches
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
Babylon
Saturday, February 1
Team Championship
9:00 AM
Bayport-Blue Pt
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
Amityville
Saturday, February 1
Invitational
9:00 AM
Comsewogue
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
Deer Park
Saturday, February 1
Championships
9:00 AM
East Islip
Saturday, February 1
Championships
9:00 AM
HAUPPAUGE
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
HARBORFIELDS
Saturday, February 1
Team Championship
9:00 AM
H H Hills West
Saturday, February 1
Championships
9:00 AM
ISLIP
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
MILLER PLACE
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
KINGS PARK
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
MT SINAI
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
Suffolk West
Saturday, February 1
WESTHAMPTON
9:00 AM
PORT JEFFERSON
Saturday, February 1
Small School Champ
9:00 AM
Small School Champ
Saturday, February 1
SECTION XI
9:01 AM
Smithtown West
Saturday, February 1
Championships
12:30 PM
WM FLOYD
Saturday, February 1
Championships
1:00 PM
Sachem East
Saturday, February 1
Championships
1:00 PM
Sachem North
Saturday, February 1
Championships
1:00 PM
Patchogue-Medford
Saturday, February 1
Championships
1:00 PM
MIDDLE COUNTRY
Saturday, February 1
Championships
1:00 PM
Connetquot
Saturday, February 1
Championships
1:00 PM
Bellport
Saturday, February 1
Multi School Meet
1:00 PM
Commack HS
Saturday, February 1
Invitational
1:00 PM
Central Islip
Saturday, February 1
Championships
1:30 PM
Bay Shore
Saturday, February 1
Championships
1:30 PM
Lg School Champ
Saturday, February 1
SECTION XI
1:30 PM
LONGWOOD
Saturday, February 1
Invitational
1:30 PM
HUNTINGTON
Saturday, February 1
Invitational
1:30 PM
RIVERHEAD
Saturday, February 1
Championships
1:30 PM
Smithtown East
Saturday, February 1
Championships
1:30 PM
WEST ISLIP
Saturday, February 1
Championships
1:30 PM
Southampton
Saturday, February 1
Crossover Meet
5:00 PM
Smithtown West
Saturday, February 8
Invitational
12:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, February 8
Invitational
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, February 8
Invitational
9:00 AM
Commack HS
Monday, February 10
State Qual Meet
4:00 PM
Smithtown West
Monday, February 10
State Qual Meet
4:30 PM
WEST ISLIP
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
WM FLOYD
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Southampton
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Smithtown East
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Sachem East
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
SHOREHAM WR
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
RIVERHEAD
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
ROCKY POINT
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Sachem North
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
SAYVILLE
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Center Moriches
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Bay Shore
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Central Islip
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Bellport
Monday, February 10
Multi School Meet
5:00 PM
Amityville
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Bayport-Blue Pt
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Babylon
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Connetquot
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Comsewogue
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
East Islip
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Deer Park
Monday, February 10
Championships
5:00 PM
H H Hills West
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
H H Hills East
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
HAUPPAUGE
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
HUNTINGTON
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
ISLIP
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
LONGWOOD
Monday, February 10
Invitational
5:00 PM
KINGS PARK
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
MILLER PLACE
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
PORT JEFFERSON
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Patchogue-Medford
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
Suffolk West
Monday, February 10
WESTHAMPTON
5:00 PM
State Qual Meet
Monday, February 10
SECTION XI
5:00 PM
State Qual Meet
Monday, February 10
West Babylon
5:00 PM
MIDDLE COUNTRY
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
MT SINAI
Monday, February 10
State Qual Meet
5:00 PM
West Babylon
Friday, February 14
Invitational
12:00 AM
H H Hills West
Friday, February 14
Invitational
5:00 PM
West Babylon
Saturday, February 22
St Anthonys
12:00 AM
HUNTINGTON
Saturday, February 22
L.I. Championship
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, February 22
St Anthonys
3:00 PM
H H Hills West
Saturday, February 29
Invitational
9:00 AM
WESTHAMPTON
Saturday, February 29
St Anthonys
3:00 PM
Suffolk Coaches
Saturday, February 29
SECTION XI
4:00 PM
Smithtown East
Sunday, March 1
Championships
12:00 AM
HUNTINGTON
Friday, March 6
Championships
9:00 AM
LONGWOOD
Friday, March 6
Invitational
9:00 AM
Sachem East
Saturday, March 7
Championships
12:00 AM
Sachem North
Saturday, March 7
Championships
12:00 AM
West Babylon
Saturday, March 7
Championships
12:00 AM
LONGWOOD
Saturday, March 7
Invitational
9:00 AM
Bay Shore
Saturday, March 7
Championships
9:00 AM
West Babylon
Friday, March 13
Championships
12:00 AM
LONGWOOD
Friday, March 13
Invitational
9:00 AM
HUNTINGTON
Friday, March 13
Championships
9:00 AM
West Babylon
Saturday, March 14
Championships
12:00 AM
West Babylon
Sunday, March 15
Championships
12:00 AM
LONGWOOD
Sunday, March 15
Invitational
9:00 AM
Smithtown East
Sunday, November 1
Frosh/Soph Meet
9:00 AM
INDOOR TRACK NEWS
SEE ALL NEWS ARTICLES
CHAMPIONSHIPS



www.just-in-time-racing.com 


2/10 - Winter Track State Qualifier, SCCC Brentwood, 5 pm, Adm $8 online $10 at site

3/7 - NYSPHSAA Championship, Ocean Breeze Athletic Complex


COACH/SPORT RESOURCES

Maximum # of Contests: 15
Rules: NFHS
Sport Chair:  TONY TORO

  Coaches Association
  BOYS WINTER TRACK COACHES PACKET

PARTNERS
 

PARTNERS
                           

ADVERTISERS